Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • vs_zaciname - podhlavickou

Proč vybrat právě DOCA 13000?

Dodatečné informace k produktům

DIGITÁLNÍ DISPLAY

Na první pohled se powerbanka DOCA 13000 od svých konkurenčních rivalů odlišuje digitálním displayem, který na procento ukáže, kolik energie jí aktuálně zůstává. Běžné powerbanky svou kapacitu znázorňují pomocí 4 LED diod z nichž každá z nich zastupuje 25% energie. Jde o levnější řešení, na které se nedá 100% spolehnout.

Příklad: Jste v situaci, kdy jste svou powerbanku v minulých dnech již 3x využili a zbývá 30% energie. Běžná powerbanka stále signalizuje 50% zbývající kapacity, jelikož svou signalizaci sníži (na jednu ze čtyř LED diod) až v momentě snížení energie na 25%. Powerbanka DOCA vám v takový moment přesně zobrazí 30% na digitálním display.

 

SPOLEHLIVOST

DOCA 13000 je vybavena kapacitou 13000mAh s 85% účinnosti, její životnost je minimálně 500 cyklů a plné nabití zabere přibližně 13 hodin. Výkonově odpovídá 48,1Wh.

V porovnání s podobnými powerbankami, DOCA 13000 obsahuje 5 válcovitých Li-Ion baterií. Někteří výrobci vsází na tenké provedení výrobku s použitím plochých Li-Pol článků, které postupem času v porovnání s Li-Ion bateriemi rychleji ztrácejí svou kapacitu.

Zaroveň tato powerbanka disponuje elektronickou ochranou proti přepětí, přehřátí či úplněmu vybití a přebití.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Svá zařízení můžete nabíjet dvěma USB porty, z nichž jeden je rychlejší 2A výstup. Pokud k této zvýšené rychlosti využijete vhodný nabíjecí kabel, tak se můžete těšit na dvojnásobné rychlost nabíjení vašich zařízení.

Jen upozorňujeme, že při použití rychlejšího portu se snižuje účinnost nabíjení - powerbanka spotřebuje více energie v porovnání použití pomalejšího 1A výstupu. Pokud se tedy budete nacházet v situaci, kdy vám přijde vhod každá kapka energie, tak doporučujeme využít pomalejší port.

LED SVÍTILNA

V divočině či pod stanem, tato powerbanka vám dokáže se svou svítilnou pomoci i v těch nejtemnějších situacích :)

DESIGN

Design této powerbanky je přizpůsoben tak, aby skvěle "padla do ruky" a zároveň byla pohodlná k přenášení. Porvch je vyroben z kvalitního plastu a celková váha lehce přesahuje čtvrt kila.

Powerbanka DOCA je připravena v 6 barvách - bílá, modrá, černá, červená, žlutá a růžová.

Mezi další výhody patří této powerbanky patří dvě funkce, které byste možná čekali od každé powerbanky, ale můžeme vás ujistit, že se nejedná o zvyklosti všech výrobců.

Funkce prostředníka - zařízení DOCA můžete využít jako tzn. prostředníka a během nabíjení samotné powerbanky nabíjet další zařízení

Souběžná obsluha portů - powerbanka disponuje dvěma porty, které lze využít souběžně a rázem můžete nabíjet dvě zařízení zároveň 

1. 1. 2016

Spacáky Mountain Equipment Helium

Dodatečné informace k produktům

V tomto článku naleznete všechny podrobnosti o výjimečném spacáku Helium, který si u nás můžete zakoupit. 

Spacáky Mountain Equipment Glacier

Dodatečné informace k produktům

V tomto článku naleznete všechny podrobnosti o výjimečném spacáku Glacier, který si u nás můžete zakoupit. 

Prodloužená záruka Cumulus

Dodatečné informace k produktům