Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

Zaplaťte Twistem a získejte brýle Loap

Novinky

Akce platí od 2. 5. do 31. 5. 2018.

 Zaplaťte Twistem a získejte brýle Loap

Při nákupu v termínu od 2. 5. do 31. 5. 2018 v hodnotě vyšší než 500 Kč a platbě pomocí služby Twisto získáte brýle Loap ZDARMA. Brýle budou automaticky přidány k vaší objednávce, pokud splníte podmínky akce. Platbu Twisto vyberete v druhém kroku objednávky. Barva brýlí se může lišit od obrázku použitého na marketingových materiálech. K dispozici máme několik barevných variant nožiček brýlí. Barevná varianta bude zvolena náhodně.

 

Podmínky akce

  • Nákup v období od 2. 5. do 31. 5. 2018
  • Nákup nad 500 Kč
  • Platba pomocí služby "Zboží ihned, platím za 14 dní (Twisto)" 
  • Akce není podmíněna typem dopravy a platí i pro osobní odběry

 

Co získám?

Dárkem jsou sluneční brýle Loap s filtrem UV 400. K dispozici bude několik barevných variant nožiček brýlí. Do objednávek bude náhodně zvolena barva. Barvu není možné si vybrat, bude pro vás překvapením.

 

Co je Twisto?

Twisto je online platební služba, se kterou můžete nakoupit zboží okamžitě a zaplatíte ho až za 14 dní. Pokud máte založený Twisto účet, platit můžete dokonce až za 45 dní (vždy 15. dne následujícího měsíce). Zboží vám bude ihned po nákupu doručeno domů, abyste si ho mohli v klidu prohlédnout a vyzkoušet ještě dříve než za něj zaplatíte.

 

Jak Twisto funguje?

V e-shopu si vyberete zboží tak jako jste zvyklí a při platbě zvolíte platební metodu Twisto. Limit pro první nákup je maximálně 5.000,- Kč. Ve chvíli expedice zboží obdržíte e-mailem instrukce k zaplacení a elektronickou fakturu. V tuto chvíli vám také začne běžet 14denní splatnost, do které je potřeba fakturu uhradit společnosti Twisto.

 

Kolik Twisto stojí?

Služba Twisto je pro zákazníka zdarma. Zaplatit Twistu můžete do 14 dnů od expedice zboží bez navýšení ceny anebo si můžete za malý poplatek splatnost prodloužit s Twisto účtem o měsíc.  

 

Kde získám více informací?

Telefonicky na čísle 222 70 33 33 v pracovní dny 9:00–20:00 nebo na e-mailu dotaz@twisto.cz

 

Kdo je poskytovatelem služby Twisto?

Poskytovatelem služby je Twisto payments a. s., IČ 016 15 165, se sídlem Praha 1 – Malá Strana, Újezd 450/40, PSČ 118 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19085.

30. 4. 2018

Dny dopravy zdarma

Novinky

Od 10.10. do 17.10. je při nákupu nad 300 Kč doprava na veškerý sortiment zdarma! Akce platí při platbě předem pro dopravce Česká pošta, Geis a osobní odběry v Geis pointech.

Nominujte nás do souboje o Křišťálovou lupu

Novinky

V anketě Křišťálová Lupa jsme se loni díky Vaším hlasům probojovali mezi 11 nejoblíbenějších obchodů na českém internetu. Podaří se to i letos?

Lofoty-stopem s foťákem

Novinky

Jedno krásné léto jsme se s přítelem vydali na Lofoty. Jelikož je tam však opravdu draze, rozhodli jsme se, že budeme cestovat stopem.