Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🏕️ KÓD:camp4caravan 🏕️ Dodatečných -10% na vybrané CAMPING značky

Elan

Elan je specializovaný výrobce lyží s továrnou ve slovinských Alpách a téměř 80 lety zkušeností s výrobou těch nejlepších lyží na světě pro přátele a rodiny, které žijí lyžařských životním stylem a užívají si rádi skvělé chvíle na horách.  

Všechny lyže Elan nesou nápis "Handcrafted in the Slovenian Alps" – ručně vyrobeno ve slovinských Alpách. Jedná se o symbol hrdosti vyjadřující vše. Hory jsou nepřetržitým zdrojem inspirace všem lyžařům. Begunje na Gorenjskem je malé městečko, ale jen z hlediska fyzické velikosti a počtu obyvatel. Ve světě lyžování je Begunje hlavní město, metropole lyžařských inovací. Počet invencí, které zlepšují lyžařský zážitek a byly vyvinuty zde, je tolik, že se to nedá ani spočítat. Vždy, když byl prezentován další průlomový výrobek, lidé říkali: “To je ono! Nic lepšího než toto už nemůže vzniknout.” A pokaždé konstruktéři z Elanu vymyslí něco nového, lepšího a ještě efektivnějšího. 

Elan pracuje na různých udržitelných počinech, aby šel příkladem jako přední výrobce lyží a globální dodavatel. Dívá se na každý aspekt podnikání a provádí změny a nová rozhodnutí, která se zaměřují na naše enviromentální a sociální cíle. Vzniká zde nadšení na místech, kde lyžujete, a chtějí udělat všechno pro ochranu těchto míst a zachování dalším generacím.

Zobrazit více

23_03_21_novinky_kemping
Nalezené produkty: 3

Produkty

Rekreační sjezdové lyže Explore 10 RS Power Shift značky Elan mají dřevěné jádro. Lyže se velmi snadno...

10 270 

Porovnat

Dámské rekreační sjezdové lyže Insomnia 10 LS značky Elan jsou určeny pro pohodové lyžařky. Lyže zaručují...

10 485  (16.66 %) 8 738 

Porovnat

Sjezdové lyže Elan Amphibio X PS - pokud jsou vaší hlavní doménou upravené sjezdovky a toužíte po všestrannosti,...

13 626  (11.76 %) 12 023 

Porovnat