Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Pravidla řazení nabídek zboží

Společnosti ForCamping s.r.o., IČO: 24295825, se sídlem Veselská 699, Letňany, 199 00 Praha 9, zapsané v obchodním rejstříku, vedené u Městského soudu v Praze pod sp.zn. C 194007, kterou zastupuje Jaroslav Skalka, jednatel, při prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.4camping.cz (dále jen “webová stránka”).

Pokud na našich webových stránkách přejdete do sekce “řazení od” měli byste vědět, že pro zobrazování zboží podle vámi preferovaných kritérií výběru používáme následující pravidla.

1. ŘAZENÍ PODLE "NEJPOPULÁRNĚJŠÍ"

1.1. V této sekci jsou zobrazovány zpravidla na předních místech produkty nejlépe hodnocené našimi zákazníky. Není to ale jediné kritérium, které by způsobilo, že opravdu jen nejlépe hodnocené zboží našimi zákazníky bude na prvních příčkách. Do řazení produktů v této kategorii jsou dále zohledněna jiná kritéria, která mohou složitějšími algoritmy ovlivnit pořadí zobrazených produktů. Konkrétní kritéria, která mají vliv na řazení zboží v kategorii “nejpopulárnější” jsou:

1.1.1. počet prodaných kusů zboží;
1.1.2. dostupnost a množství zásob zboží na našem skladě;
1.1.3. cena produktu (zpravidla velmi drahé produkty nebudou na prvních příčkách, nejsou tolik vyhledávané a oblíbené mezi našimi zákazníky);
1.1.4. zda je produkt ve slevě;
1.1.5. kategorie produktu;
1.1.6. partnerské spolupráce s některými výrobci;
1.1.7. a konverzní poměr produktu.

2. ŘAZENÍ SEKCE "NEJPRODÁVANĚJŠÍ"

2.1. V této sekci jsou zobrazovány nejprodávanější produkty ve zvolené kategorii bez časového omezení. Zboží je řazeno tak, že prodávanější produkty jsou řazeny před méně prodávané.

3. ŘAZENÍ SEKCE "NEJLEHČÍ"

3.1. V této sekci jsou zobrazovány nejlehčí produkty ve zvolené kategorii. Zboží je řazeno dle hmotnosti vzestupně, v případě shody náhodně.

4. ŘAZENÍ PODLE CENY

4.1. Nejdražší

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejvyšší prodejní cenou je řazeno před zboží s nižší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

4.2. Nejlevnější

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejnižší prodejní cenou je řazeno před zboží s vyšší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

4.3. Nejvyšší sleva

Zboží je zobrazeno na základě aktuální výše slevy s tím, že zboží s největší slevou je řazeno před zboží s nižší slevou. Zboží, které má stejnou slevu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

Tato Pravidla řazení nabídek zboží jsou platná od 6. 1. 2023.