Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

 💣Kód: SALE15 💣 Dodatečných -15 % NA VŠE. Platí při nákupu nad 1000 Kč

Individuální nabídka oblečení a vybavení pro kolektivy

Nakupujete pro kolektiv? Hledáte outdoorové oblečení a vybavení ve větším množství? Je pro Vás důležitá individuální nabídka i rychlost dodání? Tak pak jsme tady právě pro vás. Na 4camping.cz naleznete nejširší výběr turistického oblečení a vybavení pro váš klub, školu či firmu. Připravíme pro vás individuální nabídku dle vašeho přání, ať už sháníte specifický produkt, větší množství nebo určitou barvu a materiál.

 

Pro koho je tato nabídka určena

Ať už jste profesionální klub, amatérský sportovní tým, škola, firma, nebo prostě potřebujete větší množství vybavení, u nás si vyberete!

PRO KLUBY

Jste členem sportovního klubu, týmu nebo zájmového kroužku? Sháníte vybavení a oblečení na trénink, zápas či volnočasové aktivity?

Napište nám vaši představu a my vám vytvoříme nabídku šitou na míru.

PRO ŠKOLY

Pro potřeby škol nabízíme možnost zakoupit sportovní vybavení a oblečení zaměstnancům a žákům školy, včetně jejich rodinných příslušníků.

PRO FIRMY

Sháníte pro vaši firmu, obchodní organizaci či úřad sportovní oblečení nebo vybavení pro vlastní marketingové kampaně? Nebo jako dárky zaměstnancům i obchodním partnerům? Potřebujete oblečení a vybavení na sportovní a promo akce či na motivační a benefitní programy? Rádi byste oblékli a vybavili zaměstnance, a to včetně rodinných příslušníků? 

Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám sestavíme nabídku přesně na míru vašim potřebám a možnostem.

 

Další služby

Vzorky navržených produktů si můžete po domluvě prohlédnout a vyzkoušet na našich prodejnách, nebo vám je zašleme na dobírku. V případě zájmu zajistíme nášivky či potisk na požadovaných produktech. Na přání vypracujeme také individuální cenovou nabídku.

 

Něco vám v nabídce schází?

Hledáte sortiment, který nemáme v nabídce? Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás. Připravíme Vám individuální nabídku přesně dle Vašeho přání!

Kontaktujte nás

Tel.: +420 214 214 703

Email: objednavky@4camping.cz