Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kód: 10WARG23 Dodatečná sleva 10% na WARG 🐺

Obhájili jsme vítězství v soutěži ShopRoku. Děkujeme!

Již čtvrtý rok po sobě byl 4camping vyhlášen nejlepším sportovním e-shopem v Česku. Zvítězili jsme hned ve dvou kategoriích - Sport a fitness a Sportovní vybavení.


Obsah

 

Poděkování všem našim zákazníkům

Na základě vyplněných dotazníků spokojenosti obhájil e-shop 4camping opět nejvyšší ocenění kvality mezi sportovními e-shopy, které každoročně vyhlašuje nákupní rádce Heureka.cz.

Za všechny úspěchy vděčíme především vám - zákazníkům 4camping (ať už novým či těm věrným dlouholetým). Vy jste naší hybnou silou a motivací pro zdokonalování našich služeb. Vaší podpory si velmi vážíme a doufáme, že i nadále budeme parťákem, na kterého se můžete obrátit kdykoliv, když se budete vydávat na cesty za dobrodružstvím.

   

 

PORADNA

Potřebujete poradit s výběrem vhodného outdoor vybavení či oblečení, nebo vás spíš zajímají naše tipy, rady a doporučení, jak správně udržovat pořízené vybavení? Odpovědi najdete v naší poradně, stejně jako tipy na zajímavá místa a nevšední aktivity.

 

Budujeme e-shop na pevných základech

V našich prioritách je již od samého počátku prozákaznický přístup, znalost sortimentu a přátelské a odborné poradenství pro zapálené outdooráře i úplné začátečníky. Zároveň se snažíme neustále zvyšovat kvalitu našich služeb, rychlost doručení zboží a funkčnost e-shopu. Víme, že nejsme neomylní. Když se nám však něco nepovede, hledáme vždy cestu, jak to napravit, a jak zajistit, aby každý náš zákazník odcházel s úsměvem na tváři.

   

 

TESTOVNA

Když vás zajímá, jak si vybavení stojí v porovnání s jinými produkty, je tu pro vás naše Testovna. Společně s našimi ambasadory se snažíme poskytnout vám zcela nezávislý pohled na testovaný produkt, vystihnout jeho klady i zápory a zhodnotit jeho celkovou kvalitu a užitnou hodnotu.

 

Těšíme se na vás na letošní Výstavě stanů

Nedílnou součástí 4camping je také Výstava stanů, která se uskuteční i v letošním roce. Přes veškeré problémy spojené s požárem Výstavy stanů v roce 2021 jsme rádi, že tato tradice může nadále pokračovat a moc se těšíme na setkání s vámi, našimi zákazníky.

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Tým 4camping

Zdroje: archiv autora

Výstava stanů 2023

Novinky

Nový ročník = další nové kategorie i nové produkty. Výstava stanů 2023 je tu.

Brigáda na měsíc, dva nebo celé prázdniny?

Novinky

Hledáš letní brigádu, kde budeš mít kolem sebe super partu kolegů a kamarádů?

Uklidíme přírodu s 4camping

Novinky

Pojďte společně s námi oslavit Den Země něčím užitečným. Zapojte se do úklidu přírody, podělte se o své "úlovky" a zážitky na sociálních sítích 4camping a vyhrajte hodnotné ceny od značek, které se hlásí k odpovědnému přístupu k přírodě. 

Vybíráme pro vás

9 490  (36.79 %) 5 999 

Porovnat

7 500  (40.41 %) 4 469 

Porovnat

(3.97 %) 2 199 

Porovnat

20 999  (9.52 %) 18 999 

Porovnat

23 790  (10.01 %) 21 409 

Porovnat

20 990  (30.02 %) 14 689 

Porovnat

3 990  (34.86 %) 2 599 

Porovnat