Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🐺 WARG - Dodatečná sleva 10 % na celou značku při použití kuponu WARG10 Prohlédnout

Testovna

TEST: Batoh Deuter Guide 42 + SL

Testovna

Dámský turistický batoh Guide 42+ SL značky Deuter je navržený tak, aby vyhovoval ženské anatomii s kratšími zády a užšími ramenními popruhy. Jeho hlavní předností je to, že má široké využití. Přečtěte si, jak obstál v naší recenzi a jak ho můžete využít. 

TEST: Stan Outwell Haze 5

Testovna

Jak rychle se dá postavit? Kolik lidí se vejde do ložnice a co se stane, když přijde pořádná průtrž mračen? V našem testu prověříme rodinný stan Outwell Haze 5. 

TEST: Karimatka Warg Radon Mummy 5

Testovna

Samonafukovací karimatka Warg Radon Mummy 5 má pohodlnou výšku, nízkou váhu a dobrý tepelný komfort. Jak ale obstojí při testování v přírodě?

TEST: Stan Warg Midi 2

Testovna

Jak při dnešním testování dopadne stan Midi 2 od značky Warg? To vše pro vás sepsal Jak Kalkus ze Světa outdooru. 

TEST: Nafukovací karimatka Warg Gustav Warmthal

Testovna

Nafukovací karimatka Warg Gustav Warmthal má nízkou váhou a kompaktními rozměry. Díky izolaci z mikrovlákna Warmthal vás ochrání od chladu při nízkých teplotách. Jak těžké bylo testování a jak dopadla tato karimatka v redakčním testu Světa outdooru?

TEST: Solární panel Crossio SolarPower 28 W 3.0

Testovna

Solární panel Crossio SolarPower 28W 3.0 nabízí vysokou účinnost, kompaktními rozměry, výstup USB-A i USB-C port a praktické detaily určené přímo pro potřeby cestovatelů. Přečtěte si, jak solární panel obstál u naši recenze.

TEST: Dámská péřová bunda Sir Joseph Atol Hooded Lady

Testovna

Bunda Sir Joseph Atol Hooded Lady je lehká univerzální péřovka připravená do přírody i do města. Přečtěte si jak bunda obstála při testování. 

TEST: Dětské odrážedlo Yedoo TooToo

Testovna

Prověřili jsme v akci jedno z nejpopulárnějších dětských odrážedel - Yedoo TooToo. Jaké jsou jeho klíčové vlastnosti? Jak je na tom s bezpečností a pro jak staré děti se dá využít? Dozvíte se v našem testu.

TEST: Dámské kalhoty Black Diamond Technician Alpine Pants

Testovna

Lezecké kalhoty, které si díky pohodlnému střihu oblíbíte i na jakékoli jiné aktivity, to jsou kalhoty Technician Alpine Pants pro ženy od značky Black Diamond. Přečtěte si recenzi a zjistěte, zda jsou ideální zrovna pro vás.

TEST: Outdoorová bunda Black Diamond Stormline Stretch Rain Shell

Testovna

Potřebujete-li celoroční bundu na outdoorové aktivity, která vás ochrání před deštěm a větrem, pak zpozorněte. Máme pro vás tip - bunda Black Diamond Stormline tyto dva základní požadavky splňuje. Více se dozvíte v recenzi.

TEST: Crossio SolarBag Lumee

Testovna

Jakub Vlček pro vás otestoval voděodolný solární batoh Crossio SolarBag Lumee. Testování probíhalo ve městě i v přírodě. Jaké si batoh odnesl hodnocení?

TEST: Péřová bunda Mountain Equipment Earthrise Hooded Jacket

Testovna

Péřová bunda Earthrise Hooded Jacket značky Mountain Equipment je ekologicky nezávadná a je spolehlivou vrstvou do hor i na každodenní nošení. Přečtěte si, co všechno tato bunda nabízí.