Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🚛 Nakupte do 14. 12. 2022 a získejte dopravu ZDARMA! Více informací

Křížem krážem

Křížem krážem Evropou - 8. díl: Sněhová bouře na nejvyšší hoře Makedonie

Křížem krážem

Michal s Růženkou pokračují ve svém objevování Makedonie. V dnešním díle vyšplhají na horu Velký Korab, kde je zastihne sněhová bouře.

Křížem krážem Evropou - 7. díl: Pozorování hvězd a jízda spáleným lesem v Makedonii

Křížem krážem

Máte rádi jasnou noční oblohu a pozorování hvězd? Potom je dnešní díl určitě pro vás! Michal a Růženka vás na svých motorkách vyvezou na observatoř Kokino, která byla zařazena na seznam významných pravěkých observatoří. 

Křížem krážem Evropou - 6. díl: Zvládne si Michal opravit motorku?

Křížem krážem

Michal s Růženkou nás dnes vezmou na návštěvu do národního parku Jiului. Michal si bude muset sám opravit motorku. Zvládne to? To se dozvíte v dnešním dílu Křížem krážem Evropou. 

Křížem krážem Evropou - 5. díl: Rostoucí kameny Trovanty a medvěd na silnici

Křížem krážem

Dnešní díl začne poklidnou snídaní u jezera a bude pokračovat návštěvou dalších zajímavých přírodních úkazů a historických památek. Víte, co jsou to rostoucí kameny Trovanty? To a mnoho dalšího se dozvíte v dnešním putování na motorkách po Rumunsku s Michalem a Růženkou. 

Křížem krážem Evropou - 4. díl: Bahenní koupel

Křížem krážem

Růženka a Michal pokračují na své cestě po Rumunsku. V dnešním díle vás vezmou například na Sonské pyramidy nebo na pevnost Fagaras. 

Křížem krážem Evropou - 3. díl: Rumunský med a krávy

Křížem krážem

Dobrodružství Růženky a Michala pokračuje. V třetím díle vás vezmou do ledové jeskyně Scarisoara, solného dolu Salina Turda a ochutnají speciální rumunský med. 

Křížem krážem Evropou - 2. díl: Ze Slovenska do Rumunska

Křížem krážem

Jak pokračuje cesta Evropou? Michal a Růženka vás opět vezmou na ty nejzajímavější místa. Tentokrát ochutnají slovenské langoše, neobejdou se bez maďarského repelentu a cílová rovinka tohoto dílu bude až v Rumunsku. Nalaďte se na jízdu na motorkách!

Křížem krážem Evropou - 1. díl: Volným pádem za dobrodružstvím

Křížem krážem

V prvním díle Křížem krážem Evropou se podíváme do Polska a Slovenska, kde budou Michal s Růženkou překonávat první nástrahy cestování na motorce. 

Křížem krážem Evropou

Křížem krážem

Michal a Růženka vyrážejí opět na cesty objevovat netradiční místa a krásy přírody. Tentokrát ovšem jedou křížem krážem Evropou! 

Křížem krážem Českem - speciál: Cesta kolem Československa

Křížem krážem

Léto pomalu končí a nás čeká poslední díl série Křížem krážem Českem. Michal s Růženkou se rozloučí trochu netradičně - spolu s dalšími motorkáři se vydají na část cesty kolem Československa.

Křížem krážem Českem: Za krásami Jeseníků

Křížem krážem

Krásy Jeseníku budeme objevovat v dalším díle série Křížem krážem Českem. Michal s Růženkou nás dnes vezmou na zříceninu, sopku, přehradu i do podzemí.

Křížem krážem Českem: Příroda v okolí Hlinska

Křížem krážem

Prázdninové putování Českem pokračuje. S Michalem a Růžou v dnešním díle projedeme křížem krážem malebné okolí Hlinska.