Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimní výprodej

Membrána Gore-Tex® a její vlastnosti – nepromokavost, prodyšnost a větruvzdornost – zajišťují perfektní ochranu před okolními vlivy při jakékoli outdoorové aktivitě. Výrobci této membrány si jsou její kvalitou jistí, a proto slibují:

“Pokud nejste zcela spokojeni s nepropustností, odolností vůči větru nebo s prodyšností vašeho výrobku Gore-Tex®, pak jej opravíme, nahradíme nebo vrátíme peníze.”

Co znamená Gore-Tex GUARANTEED TO KEEP YOU DRY® slib?

Právě toto: Žádná voda zvenčí se vám nedostane dovnitř. Ať už je to z deště, z vlhké lavičky, na které sedíte nebo z klečení na mokré trávě, voda nemůže proniknout do tkaniny Gore-Tex®. Přesto textilie zůstane prodyšná, což umožňuje, aby vlhkost z potu unikla ven. Pokud je váš produkt Gore-Tex® řádně ošetřen a používán tak, jak je určeno, můžete očekávat, že zůstane vodotěsný, větruvzdorný a prodyšný po celou dobu jeho životnosti.

Co znamená životnost výrobku?

Membrána se nebude časem zhoršovat, ale může se poškodit během používání produktu nebo pokud je používána k činnosti mimo určené použití. Některé z našich produktů mohou vyhovět široké škále použití, zatímco jiné jsou určeny pouze pro konkrétní činnosti. Opravdu záleží na vás, na tom, co děláte: Nedostatečná péče může být často příčinou toho, že produkt již nemá užitečnou životnost, takže je důležité pravidelně udržovat svůj výrobek a vždy postupovat podle pokynů na údržbu. Použijte svůj nejlepší úsudek. Pokud máte oděv, obuv nebo rukavice opotřebované, s trhlinami a dalšími vadami, může to být potřebný čas na nákup nového.

Uplatnění nadstandardní záruky

Pro uplatnění této záruky platí standardní postup, tedy zboží stačí přinést na naši prodejnu nebo zaslat poštou na danou adresu a o další komunikaci s dodavatelem či výrobcem se postaráme my. Je důležité dodat výrobek i s účtenkou a splnit podmínky daného výrobce.

Kolekce předstanů Outwell Superior Air Touring

Dodatečné informace k produktům

Kolekce Superior Air Touring od značky Outwell nabízí dostatečný výběr pro každého cestovatele. V kolekci se nachází celkem 4 předstany a 2 přístřešky. Stany jsou prostorné, vzdušné a velmi pohodlné. Předtvarované trubky spolehlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytují díky gotickému stylu plnohodnotnou výšku pro stání.

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection

Dodatečné informace k produktům

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection pro rok 2020 představuje lehké a kompaktní stany, které jsou ideální volbou na víkendové stanování nebo na krátký odpočinek v přírodě. Skvěle technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál Outtex® 3000 Select vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím. V kolekci se nachází celkem 10 stanů, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladý pár, rodina nebo skupina přátel.

 

Prodloužená záruka Yate

Dodatečné informace k produktům