Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimní výprodej

Systém materiálů VentAir reprezentuje poslední generaci vyspělých tkanin, nabízí výbornou odolnost proti větru a vodě v kombinaci s prodyšností a transportem vlhkosti. Skládá se ze tří druhů látek (VentAir, VentAir Wind a VentAir Pro), každá s jinými vlastnostmi pro jiné použití.

VentAir® je tkanina, která poskytuje výbornou ochranu proti dešti, skvělé odvětrávání a pohodlí pro širokou škálu sportů. Je to volba všech zapálených atletů.

Vodní sloupec: > 8 000 mm
Prodyšnost: > 8 000 g/m2/24 hod

VentAir® Pro poskytuje maximální ochranu proti dešti, odvětrávání a komfort za všech rozmarů počasí. Nejlepší volba pro ty nejtvrdší výzvy.

Vodní sloupec: > 15 000 mm
Prodyšnost: > 15 000 g/m2/24 hod

VentAir® Wind je materiál, který Vám zajistí výbornou ochranu a odvětrávání za větrného počasí.

Odolnost vůči větru: < 35 mm/s
Prodyšnost: > 8 000 g/m2/24 hod

Testovací metody odpovídají normám JIS L1099 B1 (prodyšnost), JIS L1092 B (vodní sloupec), ISO 9237 (odolnost vůči větru).

Kolekce předstanů Outwell Superior Air Touring

Dodatečné informace k produktům

Kolekce Superior Air Touring od značky Outwell nabízí dostatečný výběr pro každého cestovatele. V kolekci se nachází celkem 4 předstany a 2 přístřešky. Stany jsou prostorné, vzdušné a velmi pohodlné. Předtvarované trubky spolehlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytují díky gotickému stylu plnohodnotnou výšku pro stání.

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection

Dodatečné informace k produktům

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection pro rok 2020 představuje lehké a kompaktní stany, které jsou ideální volbou na víkendové stanování nebo na krátký odpočinek v přírodě. Skvěle technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál Outtex® 3000 Select vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím. V kolekci se nachází celkem 10 stanů, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladý pár, rodina nebo skupina přátel.

 

Prodloužená záruka Yate

Dodatečné informace k produktům