Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

💣 BLACK FRIDAY -30% až -60% na Outdoorové vybavení Prohlédnout

Jak nezmrznout před hospodou

S pokrokem vědy a techniky dnes nic není nemožné. Proč si tedy nedát svařák na zahrádce před restaurací? Bojíte se, že k lavičce přimrznete? Pokud i Vás láká zimní posezení venku a přitom v teple, máme tu něco pro Vaše oblíbené hospůdky, penziony, kavárny či restaurace.

Zima je krásná, ale chladná. A ať už vyrazíte na lyže či na procházku, stejně skončíte na stejném místě - protože všechny cesty v zimě vedou do hospody či podobného zařízení, kde Vám nabídnou něco teplého k pití či jídlu.

A teď z té druhé strany - jste provozovatel restaurace, baru, hospody, kavárny, penzionu či horské chaty. Máte u svého podniku zimní zahradu či studenou chodbu? Tak proč ji nevyužít i v zimě? Rozšiřte kapacitu vaší restaurace/kavárny i o prostory, které v zimě obvykle nevyužíváte. Zimní období, a to především kolem Vánoc a Silvestra, přeje stravovacím zařízením. Zahrádka nabízí v této době potřebný prostor a jediným důvodem, proč jej majitelé restaurací, hospod, barů či kaváren nevyužijí, je strach, aby jim zákazníci nezmrzli. Když se projdete po Starém Městě v Praze, zjistíte, že ve dvou ze tří případů sedí zákazníci i venku. A to právě díky tepelným ohřívadlům. Na jednu stranu si tím provozovatelé zvětší kapacitu zařízení, na straně druhé se jedná o romantický zážitek. 

Nabízíme širokou škálu propanbutanových tepelných zářičů od renomované francouzské značky Campingaz. Podívejte se například na zářič Sun Force Advantage za 9 024 Kč. Naklápěcí klobouk zářice Vám umožní efektivně využít teplo tam, kde je nejvíce potřeba. Tepelný zářič je vybaven speciálním bezpečnostním systémem, který automaticky odpojí přívod plynu v případe, že by došlo k převrhnutí přístroje nebo k zhasnutí plamene za velkého větru.

GRILOVÁNÍ

Nejednomu zákazníkovi se v zimě zasteskne po pořádné grilovačce. Povolejte svého kuchaře ke grilu přímo před zákazníky - uspořádáte jim tak jedinečný kulinářský zážitek.

V nabídce e-shopu máme širokou škálu grilů značky Campingaz. Z nabídky vybíráme například gril Adelaide 4 Premium za 12 999 Kč. Kontaktní gril se čtyřmi litinovými hořáky (včetně rozptylovače tepla) umožňuje nezávislé grilování v každé čtvrtině grilu. Pomocí ovládacích knoflíků lze pohodlně regulovat teplotu. Grilovací plocha je rozdělena na litinový rošt a litinovou plotnu. Pokud nepotřebujete přímo profesionální gril, nabízíme třeba jednoduchý gril Rancho Classic za 2 999 Kč. Jedná se o jednoduchý lávový gril s dvojitým ocelovým hořákem, který umožňuje nezávislé grilování na polovině nebo na celé ploše roštu. Má teploměr, okénko ve víku pro sledování pokrmu a jeden sklopný postranní stolek s lávovými kameny v ceně grilu.

Konec roku je navíc ideální doba k nákupu vybavení - snižte si základ pro výpočet daně nákupem tepelných zářičů či grilů! Pokud Vám na konci roku zbyde nějaký ten peníz a přemýšlíte, zda přeci jen něco nedokoupit a provést tak menší daňovou optimalizaci, máme tipy přesně pro Vás.

Prodloužená lhůta pro výměnu dárků

Novinky

Nevyhovuje obdarovanému Vámi vybraný vánoční dárek? 
Nyní ho díky prodloužené lhůtě můžete vyměnit za jiný až do 31. ledna 2023.  

Pozvánka na Caravaning Brno

Novinky

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů proběhne na brněnském výstavišti ve dnech 20.-23. 10. 2022. 

Horolezci, horolezkyně, horolezčata!

Novinky

Potřebujete si vybrat lezecké vybavení, ale neradi trávíte čas v obchodech? 4camping pro vás znovu otevírá lezeckou speciálku přímo v areálu lezecké stěny a boulderu Jungle v pražských Letňanech.