Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

Jak nezmrznout před hospodou

Novinky

S pokrokem vědy a techniky dnes nic není nemožné. Proč si tedy nedát svařák na zahrádce před restaurací? Bojíte se, že k lavičce přimrznete? Pokud i Vás láká zimní posezení venku a přitom v teple, máme tu něco pro Vaše oblíbené hospůdky, penziony, kavárny či restaurace.

Zima je krásná, ale chladná. A ať už vyrazíte na lyže či na procházku, stejně skončíte na stejném místě - protože všechny cesty v zimě vedou do hospody či podobného zařízení, kde Vám nabídnou něco teplého k pití či jídlu.

A teď z té druhé strany - jste provozovatel restaurace, baru, hospody, kavárny, penzionu či horské chaty. Máte u svého podniku zimní zahradu či studenou chodbu? Tak proč ji nevyužít i v zimě? Rozšiřte kapacitu vaší restaurace/kavárny i o prostory, které v zimě obvykle nevyužíváte. Zimní období, a to především kolem Vánoc a Silvestra, přeje stravovacím zařízením. Zahrádka nabízí v této době potřebný prostor a jediným důvodem, proč jej majitelé restaurací, hospod, barů či kaváren nevyužijí, je strach, aby jim zákazníci nezmrzli. Když se projdete po Starém Městě v Praze, zjistíte, že ve dvou ze tří případů sedí zákazníci i venku. A to právě díky tepelným ohřívadlům. Na jednu stranu si tím provozovatelé zvětší kapacitu zařízení, na straně druhé se jedná o romantický zážitek. 

Nabízíme širokou škálu propanbutanových tepelných zářičů od renomované francouzské značky Campingaz. Podívejte se například na zářič Sun Force Advantage za 9 024 Kč. Naklápěcí klobouk zářice Vám umožní efektivně využít teplo tam, kde je nejvíce potřeba. Tepelný zářič je vybaven speciálním bezpečnostním systémem, který automaticky odpojí přívod plynu v případe, že by došlo k převrhnutí přístroje nebo k zhasnutí plamene za velkého větru.

GRILOVÁNÍ

Nejednomu zákazníkovi se v zimě zasteskne po pořádné grilovačce. Povolejte svého kuchaře ke grilu přímo před zákazníky - uspořádáte jim tak jedinečný kulinářský zážitek.

V nabídce e-shopu máme širokou škálu grilů značky Campingaz. Z nabídky vybíráme například gril Adelaide 4 Premium za 12 999 Kč. Kontaktní gril se čtyřmi litinovými hořáky (včetně rozptylovače tepla) umožňuje nezávislé grilování v každé čtvrtině grilu. Pomocí ovládacích knoflíků lze pohodlně regulovat teplotu. Grilovací plocha je rozdělena na litinový rošt a litinovou plotnu. Pokud nepotřebujete přímo profesionální gril, nabízíme třeba jednoduchý gril Rancho Classic za 2 999 Kč. Jedná se o jednoduchý lávový gril s dvojitým ocelovým hořákem, který umožňuje nezávislé grilování na polovině nebo na celé ploše roštu. Má teploměr, okénko ve víku pro sledování pokrmu a jeden sklopný postranní stolek s lávovými kameny v ceně grilu.

Konec roku je navíc ideální doba k nákupu vybavení - snižte si základ pro výpočet daně nákupem tepelných zářičů či grilů! Pokud Vám na konci roku zbyde nějaký ten peníz a přemýšlíte, zda přeci jen něco nedokoupit a provést tak menší daňovou optimalizaci, máme tipy přesně pro Vás.

Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií

Novinky

Nový, fotografiemi bohatě vybavený cestopis novináře J. M. Červenky zavádí čtenáře do čtyř netypických lokalit, které dosud zůstávají stranou turistického ruchu.

Berkovi na kolech

Novinky

Táta Olda, máma Verča a prckové Olík (6 let) a Vojtíšek (3 roky) - taková klasická česká rodina, chtělo by se říct, ale nenechte se zmást, oni jsou BerkoviNaKolech!

Memoriál Honzy Sovy Hýbla 2019

Novinky

V sobotu 9.3. 2019 proběhl v Čenkovicích v Orlických horách již 9. ročník Memoriálu Honzy Sovy Hýbla.