Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Patagonia - udržitelná značka, která myslí na přírodu

Preferujete udržitelné značky oblečení? A znáte značku Patagonia?

Patagonia je pionýrem výroby outdoorového vybavení a oblečení. Jde o společnost s výjimečným a nehraným zájmem o ekologii a udržitelnou výrobu, který začal už v době, kdy péče o životní prostředí nebyla v módě. Patagonia je více než jen název společnosti.

Podnikáme, abychom zachránili naši planetu

Firma je spojená se zakladatelem a výjimečným člověkem Yvonem Chouinardem. Nechtěl být podnikatelem a honba za penězi mu je i po letech v obchodě cizí. Společnost Patagonia stále drží jako rodinnou firmu s hlubšími hodnotami:

  • Ve svých výrobcích používá výhradně organickou bavlnu.
  • V maximální možné míře používá recyklované materiály.
  • Podnikáním pomáhá - 1 % tržeb věnuje každoročně na ochranu životního prostředí.
  • Dbá na opravitelnost.
  • Odmítá konvenci a konzum.
  • Dodává odolné výrobky nejvyšší kvality.

Společnost Patagonia jako první na světě vyrobila fleecovou mikinu a výrobou termoprádla pomohla rozšířit koncept vrstveného oblečení

 

Worn Wear

Než aby zákazníci kupovali nový výrobek, nabízí jim opravu těch stávajících. Tým odborníků na základě zaslaných fotografií posoudí stav vašeho oblečení. Pokud je opravitelné, obdržíte instrukce k odeslání a předplacený štítek pro dopravu zdarma. V Evropě jsou opravárenská centra ve Velké Británii, Portugalsku a v Holandsku. Dělí se podle druhy opravy a zboží. Standardně můžete mít do 4-6 týdnů zboží opět doma.

Opravu a dopravu hradí Patagonia.

Ve Spojených státech amerických se také hlásí k odkupu svých věcí, které už nechtějí zákazníci dále nosit. Pokud už pro nošené zboží nemají doma upotřebení, vrátí ho a Patagonia zajistí jeho second-hand prodej.

 

Podpořte myšlenku výrobky Patagonia

Portfolio zboží se z čistě lezeckého vybavení od 70. let rozrostlo. Každý jednotlivý kousek v naší nabídce je spojen s myšlenkou a hodnotami zakladatele. Podpořte přírodu a kupte si:

 

Tým 4camping na veletrhu ISPO 2023

Novinky

Veletrh ISPO je největší akce pro výrobce, distributory a prodejce outdooru na světě a 4camping u toho samozřejmě nemohl chybět.

Udělejte radost sobě i druhým!

Novinky

Darujte své staré vybavení na kterékoli z našich prodejen!

Prodloužená lhůta pro výměnu dárků

Novinky

Nevyhovuje obdarovanému vámi vybraný vánoční dárek? Nyní ho díky prodloužené lhůtě můžete vyměnit za jiný až do 15. ledna 2024.