Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Nabízíme práci v našem super týmu

K naší velké radosti nakupuje v našich prodejnách po celé České republice a v zahraničí stále více lidí a protože stavíme na skvělém zákaznickém servisu, poradenství a neustále rosteme, hledáme nové kolegy do našeho týmu. 

Jsme e-shop 4camping, rychle se rozvíjející společnost plná outdoorových nadšenců a profíků v oboru. Baví tě outdoor, jsi spolehlivý a nebojíš se nových výzev? Do našeho týmu hledáme neustále nové kolegy, kteří nám pomohou v růstu. Neváhej a přidej se k nám! Více informací o aktuálních pozicích najdeš ZDE.

Nabízíme zajímavou práci ve skvělé partě lidí, dobrý výdělek a řadu benefitů jako je možnost nákupu outdoorového vybavení za výhodných podmínek a mnoho firemních aktivit.

V případě zájmu zašlete stručný životopis a informaci, proč máte zájem u nás pracovat, příp. jaký máte vztah k outdooru na e-mail kariera@4camping.cz nebo volejte na číslo +420 737 244 267.

Brigáda na měsíc, dva nebo celé léto?

Novinky

Výstavu stanů tvoří z velké části skvělá parta lidí, která na ní pracuje. Hledáš zajímavou letní brigádu? Tak právě pro tebe jsme tento článek připravili.

Znovu jsme obhájili vítězství v soutěži ShopRoku. Děkujeme!

Novinky

Již popáté jsme obhájili vítězství v kategorii kvality. Díky vám!

Patagonia - udržitelná značka, která myslí na přírodu

Novinky

Preferujete udržitelné značky oblečení? A znáte značku Patagonia?