Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Skoro poslední slevy na Výstavě stanů

S blížícím se koncem Výstavy stanů se zvyšuje i nervozita vystavovatelů a snaha doprodat co nejvíce zboží. Již nyní se tak objevují slevy outdoorového vybavení až 70%. Největší slevy jsou u oblečení a doplňkového sortimentu. U stanů, spacáků, batohů a karimatek jsou slevy většinou mezi 30 a 50%. 

Největší slevy na stany budou od středy 7. srpna, kdy si lze začít rezervovat vystavené stany. Ve středu bude sleva minimálně 35%, ve čtvrtek 45%, v pátek 55% a v sobotu 65%. Svůj vytipovaný stan tak můžete získat za zlomeček původní ceny. Podrobnosti o prodeji vystavených stanů. O víkendu se budou rovněž doprodávat vystavené karimatky, lodě a grily také se slevami minimálně 50%. Nemusíte však čekat až na víkend, již nyní jsou na velkou řadu zboží slevy, jaké Výstava stanů nepamatuje!

STANY

Stany EASY CAMP Meteor

Jednoduchost a funkčnost těchto kopulovitých stanů ocení především kempingoví nováčci. Stany Meteor 200 (pro 2 lidi) a Meteor 300 (pro 3 lidi) od firmy Easy Camp je snadné postavit, uvnitř nabízí dostatek prostoru. Extra skladovací prostor poskytne malá předsíňka. Pro lepší ventilaci jsou navíc ve střeše zabudované dva kryté otvory. Stany jsou nyní na závěr Výstavy stanů s extra slevou 50%. Meteor 200 (pro 2 lidi) za 812 Kč a Meteor 300 (pro 3 lidi) za pouhých 1062 Kč!

Stany Vango Ark

Stany serie VANGO Ark jsou díky tunelové konstrukci a tvaru gotické klenby úžasně prostorné. Navíc mají venkovní konstrukci - ložnici stavíte i balíte spolu s tropikem, což umožňuje stavět i balit stan pohromadě, což je velice rychlé. Stany Ark jsou nyní se slevou 50%! Vyrábějí ve velikostech ARK 200 pro 2 osoby za 1425 Kč, ARK 300 pro 3 osoby za 1625 Kč a ARK 400 pro 4 osoby za 1825 Kč.

Stan Vango Evoque 400

Tento stan je zástupcem v posledních letech nově nastupující řady stanů s nafukovací konstrukcí. Jedná se o stan s velkou ložnicí pro 4 lidi, obrovskou předsíní pro stůl, židle a další kempinkové vybavení. Do stanus i dokonce můžete pořídit speciální koberec. Budete se cítit jako doma.
Na stan Vango Evoque 400 je nyní sleva 30% a stojí 18 193 Kč.

Stan Outwell Nevada LP

Komfortní rodinný stan pro 4-6 osob. Stan pro 4 lidi s obrovskou předsíňkou jde totiž zvětšit další přídavnou ložničkou (v ceně), která kapacitu zvedne právě na 6 lidí. Ložničku samozřejmě lze použít i jako skříň, či garáž na kola. Tento stan je nyní na konci Výstavy stanů navíc s velkou 40% slevou a pořídíte jej tak za pouhých 10 499 Kč.

 

KARIMATKY

Karimatka Outwell Serenity Single 7.0

Velice pohodlná samonafukovací karimatky nekompromisní tloušťky 7 cm. Na takovéto karimatce se vám nemůže stát, že by vás něco tlačilo, nebo vám byla zima! Povrch je navíc protiskluzový.
Karimatka je nyní navíc se slevou 50% za pouhých 875 Kč.

Karimatka Robens Trekking single 2,5

Tato karimatka nabízí ideální rovnováhu mezi pohodlím, opravdu nízkou hmotností a kompaktní velikostí po zabalení. Karimatka nabízí dostatečnou šířku v oblasti zad a zúžení u nohou, díky kterému se snižuje celková hmotnost karimatky. Tato karimatka s aktuální levou 40% stojí pouhých 675 Kč.

 

SPACÁKY

Spacák Outwell Cushy 1800 a Cushy 2300

Spacáky jedinečného vajíčkového tvaru, který je extrémě pohodlný a příjemný pro všechny, kdo jej na Výstavě stanů vyzkoušeli. Tvar také minimalizuje ztráty tepla. Spacák se vyrábí ve dvou variantách a na obě je nyní na konci Výstavy stanů sleva 50%. Cushy 1800 je za pouhých 937 Kč a teplejší Cushy 2300 je za pouhých 1062 Kč.

Spacák Easy Camp Devil 300

Tento spacák nabízí skvělý komfort za perfektní cenu. Velmi prostorný a pohodlný tvar, tepelná isolace z dutého vláka. Nyní obrovská sleva 50%. Spacák tak pořídíte za pouhých 624 Kč.

Spacák Easy Camp Atlanta Double

Nekompromisní velikost umožňujpohodlné povalování hned 2 lidem. Po rozepnutí se z něho obrovská deka na pláž, či na přikrytí u ohně. Spacák je oddělitelný na 2 samostatné.
Spacák je nyní se slevou 40% za pouhých 1 499 Kč.


NÁBYTEK

Křeslo Outwell Columbia

Křeslo Columbia od firmy Outwell je snad nejpohodlnějším křeslem na Výstavě stanů. Má příjemný vzhled a kvalitní zpracování, lehký hliníkový rám, elegantní vzor a ergonomicky tvarovaný profil až se sedmi polohami, které končí takřka vodorovnou polohou. Křeslo je navíc vybaveno luxusní opěrkou hlavy. Pořídit jej nyní můžete se slevou 30% za 1 749 Kč.
 

Další zlevněný sortiment najdete pod tímto odkazem.

 

Garance dodání do Vánoc

Novinky

Objednáváte zboží, které potřebujete doručit do Vánoc? Všechy objednávky přijeté do 20. 12. stihneme doručit pod stromeček.

Tým 4camping na veletrhu ISPO 2023

Novinky

Veletrh ISPO je největší akce pro výrobce, distributory a prodejce outdooru na světě a 4camping u toho samozřejmě nemohl chybět.

Udělejte radost sobě i druhým!

Novinky

Darujte své staré vybavení na kterékoli z našich prodejen!