Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

VÝPRODEJ VYSTAVENÝCH STANŮ - sleva 40% až 50%!

Novinky

Od středy 10.8. do soboty 13.8. probíhá výprodej vystavených stanů se slevou 40% až 50%. Většinu vystavených stanů získáte se slevou 50% z původní ceny. Pouze vystavené stany MSR a Terra Nova nabízíme se slevou 40%. Jde o konečnou slevu, která bude platit od středy do soboty.

  • MSR a Terra Nova: – 40%
  • ostatní značky: – 50%

Postup je jednoduchý. Rezervovat vybraný stan můžete jeho zaplacením na pokladně. Následně si jej budete moci s paragonem osobně vyzvednout v neděli 14. srpna. Balit a odnášet stany bude možné od 10 do 16 hodin, a to vždy s asistencí personálu.

Pokud nemáte zájem o vystavené vzorky, příp. jsou již prodány, stále je možné na příslušném stánku zakoupit veškeré stany nové, nerozbalené. I tyto stany jsou za výrazně zvýhod­něnou cenu.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE KE SLEVÁM STANŮ

Na stany se vztahuje plná 2-letá záruka, vyjma závad vzniklých vystavováním. Na tyto závady bude zákazník upozorněn a sám má možnost si stan před koupí a při balení důkladně zkontrolovat.
Rezervovat stan lze pouze osobně na Výstavišti, nikoliv po internetu.

Stany se slevou lze vyzvednout jen v neděli mezi 10 a 16 hodinou. Pokud si do té doby zákazník stan nevyzvedne, nabídnou se stany mezi 16 a 20 hodinou dalším zájemcům! Zaplacená cena se v tomto případě nevrací.

Těšíme se na Vaši návštěvu

personál Výstavy stanů a 4camping.cz

9. 8. 2016

20% sleva na všechny produkty Leatherman

Novinky

Sleva 20% na všechny produkty LEATHERMAN. Stačí zadat slevový kod:

kleste

 

 

Náš e-shop se postaví internetovým titánům.

Novinky

Naši zákazníci, fanoušci, přátelé a všichni další, kterým je e-shop 4camping.cz sympatický, rozhodli, že jsme se druhý rok po sobě probojovali mezi desítku nominovaných projektů v kategorii „Internetové obchodování“ ankety českého internetu Křišťálová lupa.

Mizuno Podzimní 10 láká na běh v krásném Mariánském údolí

Novinky

Mariánské údolí představuje jedno z nejkrásnějších a nejmalebnějších míst. Umíte si představit ideálnější místo pro běžecký závod? My také ne. Proto jsme 1. říjnovou sobotupro všechny výkonnostní i hobby běžce připravili podnik s názvem Mizuno Podzimní 10.