Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Veletrh Sport life v Brně

Navštivte nás na veletrhu SportLife v Brně 6. - 9. 11. 2014. Můžete si vyzkoušet a s velkou posezónní slevou zakoupit kempingové vybavení!. Připraveno pro vás budeme za nákupní ceny vyprodávat zboží od značek OUTWELL, EASY CAMP, VANGO, TRIMM, HANNAH, BERGHAUS a mnoha dalších. 

V pavilonu "P" budeme na ploše 100 m2 prezentovat a prodávat především kempingový nábytek a vybavení pro karavanisty, ale také třeba nafukovací karimatky a luxusní rodinné stany s nafukovací konstrukcí, který postavíte za 3 minuty.

V pavilonu "V" máme plochu 50 m2 a budete si zde moci za výhodné ceny koupit především oblečení, spacáky, batohy a spoustu doplňků pro turistiku a kempování. A to zejména:

Loňskou zimní kolekci TRIMM až s 60% slevou!
Loňskou zimní kolekci HANNAH až s 50% slevou!
Goretexový výprodej BERGHAUS se slevou až 40%!

Tato nabídka pravděpodobně nebude umístěna na eshopu!

Na fotografii je loňský maličký stánek, letos to bude významně větší!  :-)

 

SPORT Life nabídne inspiraci pro outdoorové sportování

 SPORT Life nabídne inspiraci pro outdoorové sportování

Outdoorové aktivity lákají stále více Čechů. Rozšiřuje se také paleta možností, co všechno mohou lidé v přírodě podnikat. Na listopadovém veletrhu SPORT Life si budou moci vyzkoušet i některé méně tradiční aktivity.

V pavilonu V například vyroste lanové centrum s lezeckou stěnou nebo oblíbeným Tarzaním skokem. Mistři v chození po plochém laně slackline pak budou předvádět různé triky a skoky na nízko zavěšeném laně, i královskou disciplínu, kterou je Highline, tedy chození po „lajně“ zavěšené vysoko nad hlavami diváků. Lezení krátkých cest většinou na velkých balvanech bez jištění ­ to je bouldering. V rámci finále Rock Point Českého poháru v boulderingu se během SPORT Life na výstavišti utká tuzemská špička v této disciplíně. Během soboty a neděle se utkají v lezení na rychlost i na obtížnost.

Poprvé se na výstavišti uskuteční závod v olympijském šplhu memoriál Ladislava Váchy. Pod taktovkou Sokola Brno 1 proběhne v sobotu závod žáků, dorostenců a žen na laně 4,5 metru a poté odpoledne hlavní závod mužů ve šplhu na 8 metrů. Lidé si také v pauzách mezi závody budou moci šplh vyzkoušet. V neděli potom se bude konat otevřený závod pro veřejnost.

Návštěvníci se mohou rovněž těšit na několik přednášek zkušených vyznavačů outdoorových ak­tivit. V pátek se na výstavišti pod názvem Alpy Extrém Team představí ti nejlepší současní čeští alpinisté a lezci ­ Adam Ondra, Lucie Hrozová, Marek Holeček, Pavel „Bača“ Vrtík, Jan Trávníček a další. Součástí celodenního show je i česká premiéra unikátních filmů o začátcích spor­tovního lezení v národním parku Yosemite v USA. Mezi nejatraktivnější přednášky bude zcela jistě patřit vystoupení Radka Jaroše – ten přiblíží svůj výstup na vrchol K2. Radek tímto výstupem završil své himálajské úspěchy. Nebude chybět ani festival Kolem světa s promítáním filmů a fotografií, s reportážemi z dalekých zemí světa a mezinárodním festivalem outdoorových filmů.

Zajímavé bude i páteční slaňování výškové budovy BVV (50 metrů) hercem Janem Budařem za podpory horolezce Radka Jaroše. Rozhodování o volbě konkrétního produktu pro outdoor návštěvníkům usnadní možnost testování gore­texového vybavení v tzv. laboratoři, která bude na stánku Hudy simulovat vliv deště, vlhka a větru.

Garance dodání do Vánoc

Novinky

Objednáváte zboží, které potřebujete doručit do Vánoc? Všechy objednávky přijeté do 20. 12. stihneme doručit pod stromeček.

Tým 4camping na veletrhu ISPO 2023

Novinky

Veletrh ISPO je největší akce pro výrobce, distributory a prodejce outdooru na světě a 4camping u toho samozřejmě nemohl chybět.

Udělejte radost sobě i druhým!

Novinky

Darujte své staré vybavení na kterékoli z našich prodejen!