Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

eXtra slevy: získejte slevové kupony na vybrané značky. Získat

Výstava stanů 2023

Nový ročník = další nové kategorie i nové produkty. Výstava stanů 2023 je tu.


Obsah

 

Je to tady - Výstava stanů 2023!

Od 31. 5. do 20. 8. 2023 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 26. Výstava stanů. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků. Vstup a parkování jsou ZDARMA.

Největší akce svého druhu ve střední Evropě se oproti loňsku představuje v rozšířeném formátu s nejširší nabídkou stanů, spacáků, karimatek a nově také batohů a kempingového nábytku. Dva roky po požáru, při kterém lehla popelem výstavní hala včetně turistického a kempingového vybavení v ní vystaveného, se můžete těšit na spoustu produktových novinek, výstavní slevy i oblíbenou soutěž o atraktivní ceny.

 

Rok 22 ve znamení "návratu ke kořenům"

Loňský ročník Výstavy stanů můžeme s odstupem bez nadsázky hodnotit jako úspěšný a zároveň si zaslouží i přízvisko přelomový. Během jeho příprav jsme byli postaveni před několik těžkých rozhodnutí, která měla jediný společný cíl, zajistit životaschopnost akce, zdevastované požárem rok předtím. 

“Hledala se adekvátní náhrada za původní prostory i funkční formát. Nakonec jsme akci oproti předchozím ročníkům pozměnili a vrátili se zpět k osvědčenému formátu postavenému na 3 pilířích (stanech, spacácích a karimatkách). Jsme rádi, že se naše opatření ukázala jako funkční a my tak můžeme i letos přinést radost všem milovníkům kempování, outdooru a venkovních sportů a aktivit." uzavírá povídání o Výstavě stanů 2022 tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška. 

 

Rozšíření osvědčeného formátu

Produktová skladba doznala výrazných změn. Nově na vás na ploše bezmála 5000 m2, kromě 160 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku. To vše od více než 60 značek z celého světa. 

Na Výstavě stanů naleznete nově také velký outlet obuvi na turistiku a volný čas s garantovanou slevou minimálně 30 % z DMOC.

Ostatní vybavení a oblečení se nám letos do haly bohužel nevešlo. Můžete si ho ale na Výstavu stanů objednat z e-shopu 4camping.cz, který Výstavu pořádá, a následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

 

Hlavní benefity Výstavy stanů 2023

Nespornou výhodu a hlavní předností výstavy pro letošek zůstává nejen šíře nabízeného sortimentu, ale především možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. To platí jak pro zboží vystavené na Výstavě stanů, tak i pro to, které si na tamní výdejnu objednáte z e-shopu 4camping.cz. 

S výběrem vhodného vybavení vám, tak jak je pro Výstavu charakteristické, pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy. 

Na své si přijde úplně každý. Potřebujete stan na vodu, na festival, pro rodinu s dětmi nebo snad stan do extrémních podmínek? Nedělejte kompromisy, nekupujte naslepo, přijďte si vybavení vyzkoušet a vybrat na Výstavu stanů!

Na místě je vám k dispozici také VÝDEJNA, kde můžete objednat nebo vyzvednout zboží z našeho e-shopu 4camping.cz s nejširší nabídkou kempingového, turistického a outdoorového vybavení v ČR. 

 

Soutěž a výstavní slevy 

I letos na vás samozřejmě čekají VELKÉ VÝSTAVNÍ SLEVY bez kterých si už Výstavu stanů 2023 ani neumíme představit a oblíbená  SOUTĚŽ O ATRAKTIVNÍ CENY

Těšíme se na vás! 

Tým 4camping

Brigáda na měsíc, dva nebo celé prázdniny?

Novinky

Hledáš letní brigádu, kde budeš mít kolem sebe super partu kolegů a kamarádů?

Uklidíme přírodu s 4camping

Novinky

Pojďte společně s námi oslavit Den Země něčím užitečným. Zapojte se do úklidu přírody, podělte se o své "úlovky" a zážitky na sociálních sítích 4camping a vyhrajte hodnotné ceny od značek, které se hlásí k odpovědnému přístupu k přírodě. 

Obhájili jsme vítězství v soutěži ShopRoku. Děkujeme!

Novinky

Již čtvrtý rok po sobě byl 4camping vyhlášen nejlepším sportovním e-shopem v Česku. Zvítězili jsme hned ve dvou kategoriích - Sport a fitness a Sportovní vybavení.

Vybíráme pro vás

(8.47 %) 1 189 

Porovnat

6 540  (32.74 %) 4 399 

Porovnat

2 379  (24.38 %) 1 799 

Porovnat

Samonafukovací karimatka

1 990  (39.75 %) 1 199 

Porovnat

9 490  (36.79 %) 5 999 

Porovnat

839  (39.33 %) 509 

Porovnat

1 690  (39.7 %) 1 019 

Porovnat

(3.84 %) 4 759 

Porovnat