Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Výstava stanů je tady!

Od 31. 5. do 25. 8. 2024 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 27. Výstava stanů.

 

Výstava v novém

Produktová skladba opět doznala výrazných změn. Nově na vás, kromě 185 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku.

Na Výstavě stanů naleznete také nabídku 300 modelů obuvi na turistiku a volný čas od 24 světových značek a nově také výběr z nabídky oblečení.

Ostatní vybavení se nám letos do haly nevešlo, ale nezoufejte. Můžete si ho na Výstavu stanů objednat z našeho e-shopu a následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

 

Slevy, akce a co dál?

I letos můžete očekávat atraktivní výstavní slevy, speciální akce, dárky k nákupům a v neposlední řadě oblíbenou soutěž o hodnotné ceny.

Máte stan a nový nepotřebujete? Nebojte se, Výstava stanů není ani zdaleka jen o stanech. Lákadel je i letos vícero. Kromě stanů se můžete opět těšit na naprosto unikátní spacákové ležení i testovací prostor pro karimatky, ucelenou nabídku turistických a městských batohů a také tolik žádaný kempingový nábytek.” upřesňuje informace tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

 

Hlavní výhody

Hlavní předností výstavy pro letošek zůstává možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat a porovnat. To platí jak pro zboží vystavené na Výstavě stanů, tak také pro ty, které si objednáte z našeho e-shopu přímo na Výstavu stanu.

S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

Pro letošek se nám opět podařilo výstavu rozšířit o nové produkty a kategorie. Věříme, že návštěvníci naše úsilí ocení a že díky jejich podpoře získáme potřebné prostředky a energii pro další vylepšování a rozšiřování v letech budoucích.” uzavírá představení Výstavy stanů Vít Hruška.

Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků.

Parkování a vstup jsou ZDARMA.

 

Výdejna na Výstavě stanů

Objednejte jakékoliv zboží z e-shopu na výdejnu na Výstavě stanů.

Vše si v klidu vyzkoušejte a konzultujte s naším zkušeným personálem. 

 

Těšíme se na vás!

Váš tým 4camping

Běh přátel Malvazinek 2024

Novinky

I letos jsme se s naším týmem zapojili do běžeckého závodu na pražských Malvazinkách.

Brigáda na měsíc, dva nebo celé léto?

Novinky

Výstavu stanů tvoří z velké části skvělá parta lidí, která na ní pracuje. Hledáš zajímavou letní brigádu? Tak právě pro tebe jsme tento článek připravili.

Znovu jsme obhájili vítězství v soutěži ShopRoku. Děkujeme!

Novinky

Již popáté jsme obhájili vítězství v kategorii kvality. Díky vám!

Vybíráme pro vás

Samonafukovací karimatka Regatta Napa 3 Mat

1 149  (39.16 %) 699 

Porovnat

2 790  (28.35 %) 1 999 

Porovnat

3 499 

Porovnat

Dětský spacák Boll Patrol Lite

1 789  (16.21 %) od 1 499 

Porovnat

Turistický stan Warg Midi 3

9 499  (33.69 %) 6 299 

Porovnat

1 790  (52.57 %) od 849 

Porovnat

7 999  (50.01 %) 3 999 

Porovnat