Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

Co je to Vango?

O značkách

Outdoorové vybavení značky Vango je vyvíjeno na základě dlouholetých zkušeností. Již od roku 1966 Vango vyvíjí stany a outdoorové vybavení pro široké spektrum outdoorových nadšenců. Spoléhají na kvalitu, o které vědí, že přichází se značkou Vango.

Jsme ze Skotska a o špatném počasí něco víme.

Ve Vangu jsme hrdí na svůj výzkum a vývoj, jenž vedl k mnoha průlomovým a inovativním produktům, které stále slouží a překonávají očekávání i dlouho poté co jiné produkty dávno skončily.

Vango se zabývá výrobou stanů a vybavení pro pohodovou rodinnou dovolenou v kempu, pro lehkou turistiku a cykloturistiku outdoorových nadšenců a i pro horolezce potřebující přežít v extrémních podmínkách. Od kempů až po vrcholy hor dělá Vango z každého centimetru prostoru v přírodě místo pro Vaši zábavu, odpočinek, či ochranu před nepřízní počasí.
Vango přichází s revoluční AirBeam nafukovací konstrukcí stanů, která mění způsob, jakým lidé kempují. Nafukovací tunely se velmi jednoduše nafouknou, což každému včetně dětí umožní postavit velký rodinný stan během několika minut! Dovolenou si o to více užijete, protože s nafukovací konstrukcí odpadá otravné a zdlouhavé stavění a boření stanu.

Jak můžete vidět na videu.

 

 

 

Značka Vango se prezentuje velmi dobrým poměrem cena/kvalita. Platí to zejména u menších turistických stanů a samonafukovacích karimatek z nichž je neoblíbenějším modelem karimatka Trek, a to ve všech velikostech!

Klasická samonafukovací karimatka s velmi dobrou izolací díky pěně s vertikálními dutinami, které dobře drží teplý vzduch uvnitř karimatky. Účelem použité konstrukce je, aby nedocházelo ke kontaktu studeného vzduchu ze země a vzduchu ohřátého od vašeho těla. Vyráběna v komfortnější prodloužené verzi provedení pro použití v kempu nebo při cestování autem/karavanem.

Další hodně povedené věcí najdeme v produktové řadě adventure, které se profiluje, jako řada, kde si užijete dostatek pohodlí například na festivalu či na vodě, ale přitom neutratíte veškeré finance za pořízení vybavení, ale zůstane vám dost na zábavu. A o tu jde hlavně!
Stany Vango z řady Adventure (případně family) jsou vhodné pro použití v nejrůznějších podmínkách od jara do zimy. Jsou určeny náročným uživatelům, kteří ocení vysokou užitnou hodnotu, kvalitní zpracování a řadu praktických detailů za příznivou cenu.

Tady nás zaujal stan Alpha 250.

Kvalitní turistický stan pro 2–3 osoby. Lehký, jednovchodový, velmi snadno stavitelný stan. Klasická tunelová konstrukce s velkou apsidou pro uložení zavazadel.

8. 1. 2015

Historie a vývoj spacáků Mountain Equipment

O značkách

Představujeme inovátory z EcoSouLife

O značkách

Bezpečnější pro mě, bezpečnější pro naši planetu – to je slogan, kterým se řídí lidé z EcoSouLife.

Historie tradiční české značky MEVA

O značkách

„Akciová společnost pro průmysl zbožím kovovým“ vznikla dne 21. října 1898 v Praze. Nově vzniklá akciová společnosti odkoupila již existující firmu Josefa Kunzera na „Plechové a lakované zboží“, se sídlem v Praze-Smíchov.

Vybíráme pro vás

Multifunkční turistický stan Campus 4 od firmy Pinguin je prostorný stan s dvěma vchody a rozměrnou předsíní. 

6 630 Kč (20.00 %) 5 304 Kč

Rodinný stan Campus 3 Duralu od výrobce Pinguin je díky své duralové konstrukci velmi odolný i proti...

7 250 Kč (20.00 %) 5 800 Kč

Turistický stan Campus 3 s laminátovou konstrukcí od renomované české společnosti Pinguin je určen pro...

5 790 Kč (20.00 %) 4 632 Kč

Vynikající rodinný stan Omega 4 značky Pinguin s velkoryse řešenou předsíní je vhodný pro dlouhodobé...

8 990 Kč (20.00 %) 7 192 Kč

Model Omega 6 od značky Pinguin nabízí komfort dvou oddělených ložnic. Lze zavěsit však pouze jednu z nich...

10 980 Kč (20.00 %) 8 784 Kč