Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Coleman FastPitch Air

Technologie FastPitch Air, vyvinutá americkým výrobcem Coleman, Vám umožní za pomocí pumpy nafouknout Váš stan během několika minut.

FastPitch Air je unikátní technologie vyvinutá americkým výrobcem outdoorového vybavení Coleman. Stan se zmíněnou technologií je možné snadno rychle postavit, ale i zbourat. A to vše zvládne pouze jeden člověk. Stany s technologií FastPitch Air obsahují vysokotlaký ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí. Dále nafukovací válce jsou vyrobeny ze silného a odolného TPU materiálu a jsou chráněny obalem z polyethylenu. V neposlední řadě mohou být nafukovací válce v případě poškození vyměněny.

Technologický postup při nafukování není nikterak složitý, přičemž obsahuje tři jednoduché kroky. Za pravé zatlačíte na kolík s pružinou uprostřed ventilu a uvolníte ho, kolík musí být ve fázi nafukování povytažen. Za druhé nafouknete válec pomocí přiložené pumpy s manometrem na požadovaný tlak 7PSI. A za třetí zašroubujete ventil.

Technologický postup při vyfukování je stejně jednoduchý jako při nafukování a skládá se pouze ze dvou kroků. Za prvé odšroubujete uzávěr ventilu. A za druhé zatlačíte na kolík s pružinou pro otevření ventilu, přičemž kolík musí být pro úplné vyfouknutí zatlačen.

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.