Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🚚 Využijte dny dopravy zdarma! Při nákupu nad 300 Kč dopravu platíme mi. Více informací

Fotochromatické sklo

Fotochromatické zorníky jsou samozatmavovací, díky tomu se samy přizpůsobí okolnímu počasí, a to v předem definovaném rozpětí sluneční intenzity. Technologie NTS (non temperature sensitive) aktivuje zabarvení brýlí dle intenzity UV záření, nikoliv dle okolní teploty. Společnost Julbo rozděluje samozabarvovací zorníky do pěti různých typů, a to podle druhu a účelu aktivity. 

Fotochromatické zorníky jsou oproti těm polykarbonátovým odolnější, lehčí, a navíc jsou doživotně fotochromatické. Zorníky jsou dokonce odolné i vůči chemikáliím jako benzín či aceton. Za tyto vlastnosti vděčí zorníky technologii NXT.

       

Zebra 2-4

Vhodné pro rychlý přechod stín - světlo. Ideální volba především na turistiku, lyže, trailrunning, lezení.

Zebra Light 1-3

Od úsvitu do soumraku. Adaptují se během celého dne. Ideální na běh, bike, trail.

Zebra Light Red

Jasné vidění a kontrast po celý den. Perfektní čtivost terénu. Vhodné pro trail running, bike.

Cameleon 2-4

Čisté vidění terénu, s polarizační vrstvou proti odleskům. Velmi tmavé vhodné do vysokých hor i k moři.

Octopus 2-4

Umožňují jasný výhled na obzor nad každou vodní hladinou. Polarizační filtr a vodoodpudivost umožňují rychlý skluz kapiček.

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.