Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

eXtra slevy: získejte slevové kupony na více než 30 značek. Získat

Fotochromatické sklo

Fotochromatické zorníky jsou samozatmavovací, díky tomu se samy přizpůsobí okolnímu počasí, a to v předem definovaném rozpětí sluneční intenzity. Technologie NTS (non temperature sensitive) aktivuje zabarvení brýlí dle intenzity UV záření, nikoliv dle okolní teploty. Společnost Julbo rozděluje samozabarvovací zorníky do pěti různých typů, a to podle druhu a účelu aktivity.

Fotochromatické zorníky jsou oproti těm polykarbonátovým odolnější, lehčí, a navíc jsou doživotně fotochromatické. Zorníky jsou dokonce odolné i vůči chemikáliím jako benzín či aceton. Za tyto vlastnosti vděčí zorníky technologii NXT.

Zebra 2-4

Vhodné pro rychlý přechod stín - světlo. Ideální volba především na turistiku, lyže, trailrunning, lezení.

Zebra Light 1-3

Od úsvitu do soumraku. Adaptují se během celého dne. Ideální na běh, bike, trail.

Zebra Light Red

Jasné vidění a kontrast po celý den. Perfektní čtivost terénu. Vhodné pro trail running, bike.

Cameleon 2-4

Čisté vidění terénu, s polarizační vrstvou proti odleskům. Velmi tmavé vhodné do vysokých hor i k moři.

Octopus 2-4

Umožňují jasný výhled na obzor nad každou vodní hladinou. Polarizační filtr a vodoodpudivost umožňují rychlý skluz kapiček.

Technologie Tenson

Materiály a technologie

Firma Tenson si již od 80. let, kdy vyrobila první membránu MPC™ (Moisture Permeability Coating) dává za úkol vyvíjet nové funkční technologie, které zajistí spolehlivou ochranu před vodou a větrem. Od té doby, ale firma pokročila a na produktech používá celou řadu propracovaných technologií, které zajistí ochrání za každého počasí.

 

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie