Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Zimní výprodej

Monowrap

Technologie Monowrap

V současnosti jediná technologie výroby vstřikované obuvi u firmy LOWA. Oproti předchozím technologiím (nebo technologiím ostatních výrobců), kdy pryžová podešev vytváří vnější povrch budoucí podešve a pěnový polyuretan se vstřikuje dovnitř, u technologie MONOWRAP je pryžová podešev zapuštěna do polyuretanového rámu, který zároveň vytváří ochranné prvky na svršku boty. Výsledkem je celkové odlehčení podešve a prodloužení její životnosti. Výhodou je i možnost použít ochranné prvky k designovému oživení obuvi.

Součástí kompozitní MONOWRAP podešve je i torzní stabilizátor z termoplastického polyuretanu (TPU). Proti běžným nylonovým stabilizátorům se TPU stabilizátor lépe chemicky prováže během vstřikování s pěnovým polyuretanem tvořícím tlumící vrstvu. To omezuje výraznou měrou možnost pozdější separace, která se projevuje vrzáním podešve.

U vstřikované ATC obuvi se používají 3 typy TPU torzních stabilizátorů, které se od sebe odlišují tuhostí. Nejtužší se používá pro pánskou kotníkovou obuv, střední pro dámskou kotníkovou a pánskou polobohovou obuv a stabilizátor s nejnižší tuhostí pro dámskou polobotkovou obuv.

Dermizax

Materiály a technologie

Merino Impress

Materiály a technologie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalostí po svém! Navlékni Merino Impress a užij si každou akci naplno a bez kompromisů. Předveď vnitřní sílu navenek. Zatímco tě 100% vlna té nejvyšší kvality zahřeje na těle, uvnitř si užiješ pocitu vlastní výjimečnosti díky jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a technologie

Vybíráme pro vás

Dámské celokožené trekové boty Asolo Nucleon GV ML od italské firmy Asolo. Jedná se o nízkou trekingovou...
Propracované pánské trekové boty Hanwag Alverstone II GTX. Nabízí potřebnou stabilitu pro dlouhé treky,...
+ DÁREK k objednávce | Pánské boty Mammut Hueco Knit Low Men s odolnou podrážkou Michelin s vynikající přilnavostí jsou určeny...
Mimořádné lehké pánské polokotníkové boty Nucleon Mid GV MM od italské firmy Asolo určené pro nenáročné...
Trailbraker od výrobce Dynafit je všestranná běžecká bota, která vás provede jakýmkoliv terénem.