Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

❄️Zimní výprodeje jsou v plném proudu! Využijte slevy 30% - 70% na outdoorové a lyžařské vybavení. Prohlédnout

PrimaLoft

Primaloftové vlákno je v současné době jeden z nejvýkonnějších syntetických tepelně izolačních materiálů pro outdoorové použití. Zahřeje vás stejně dobře jako peří, rozdílná je však zejména vysoká vodoodpudivost mikrovláken, díky které si materiál zachovává vynikající termoizolační schopnost. 

Opravdová lehkost, stlačitelnost a schopnost zaujmout původní tvar i po delší kompresi jsou dalšími výhodami Primaloftu.PrimaLoft.png


Původně bylo vyvinuto pro armádu USA jako náhrada za husí peří. Snadno se udržuje - lze jej prát, velmi rychle schne. Je vhodný i pro alergiky.

Primaloft se vyrábí v několika variantách:

1. Primaloft® One je tvořen z mikrovláken, které dodávají vzniklému rounu měkkost, lehkost a odolnost proti vodě.

2. Primaloft® Sport je tvořen kombinací dvou typů mikrovláken, silnější zajišťují vzniklému rounu tzv. loft - nadýchanost.

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.