Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Platypus 3L Quickdraw Gravity

Filtr na vodu

Sleva: -19 % Novinka Doprava zdarma

Multikompatibilní systém gravitačního filtru QuickDraw 3L od Platypus je nejuniverzálnějším ultralehkým gravitačním filtrem na trhu. Nabízí možnost převést z gravitačního systému na stlačovací.

Vyprodáno

Informace o produktu

Vše začalo v 70. letech. Dva letečtí inženýři, sami milovníci turistiky, měli touhu spát pohodlně na chladné zemi. Společně proto vyvinuli první samonafukovací karimatku. Svůj návrh pojmenovali Therm-a-Rest a svoji začínající společnost Cascade Designs.

Více o značce

Multikompatibilní systém gravitačního filtr QuickDraw 3L od  Platypus  je nejuniverzálnějším ultralehkým gravitačním filtrem na trhu. Nabízí možnost převést z gravitačního systému na stlačovací.

Jádrem systému je ikonický rychle tekoucí filtr QuckDraw z dutých vláken. Závěsná rukojeť udrží vaše ruce v suchu, zatímco rychle a snadno naplníte, abyste mohli pokračovat v pohybu.

Na filtru se vnitřní/vnější závity na špinavé straně připojují k nádržce QuickDraw a také k běžným lahvím s úzkým hrdlem. Na čisté straně si vyberte mezi Drink Cap pro pití a ConnectCapTM, který se připevňuje k lahvím s úzkým hrdlem a má bod pro připojení hadičky. Krátká hadička je vybavena rychlospojkou, která se spáruje s jakoukoli hydratační nádrží s rychlým odpojením, což umožní rychle vymačkat vodu přímo do nádržky.

Adaptér na láhve je multikompatibilní a odvětrávaný, což znamená, že lze použít, jak láhve se širokým hrdlem, tak lahve s úzkým hrdlem.

Systém je postaven tak, aby byl bezpečný, bez námahy a s dlouhou životností. Metoda čištění protřepáním a zpětné proplachování udržuje filtr během vaší cesty rychlý, zatímco proces integrity vám umožňuje zajistit, že stále bezpečně filtruje vodu.

Každý mikrofiltr je individuálně testován aby bylo zjištěno, že splňuje všechny směrnice EPA a NSF pro odstranění 99,9999% bakterií a 99,9% prvoků. 

Díky své neuvěřitelné snadnosti použití, sbalitelnosti a rychlému výkonu je filtrační systém QuickDraw 3l tím nejlepším stlačovacím filtrem pro vaše výlety s batohem.

Hlavní vlastnosti:

 • ultralehký filtrační systém
 • rezervoár na špinavou vodu 3l
 • hadička pro snadné naplnění lahví
 • filtr tvořen dutými vlákny
 • odstraňuje 99,9999% bakterií a 99,9% prvoků
 • kompatibilní s lahvemi s úzkým hrdlem
 • snadné čištění
 • rychlý průtok vody - 3l/min
 • lehký filtr: 233g
 • každý filtr je individuálně testován
 • životnost 1000l

Parametry

Značka Platypus
Hmotnost
233 g
Objem nádoby
3000 ml
Záruční doba 2 roky

Podobné

2 350  (8.13 %) 2 159 

Porovnat

2 290 

Porovnat

2 610  (8.08 %) 2 399 

Porovnat

1 899  (10.01 %) 1 709 

Porovnat

1 749  (9.72 %) 1 579 

Porovnat

2 150  (26.56 %) 1 579 

Porovnat

Porovnat s podobnými produkty