Lyžařské brýle Faze II Light Sensitive od značky Scott jsou vylepšenou verzí populárního modelu. V moderním designu se ztenčil rám a sférický dvojitý zorník OptiView zajistí vidění bez zkreslení, technologie Amplifier zase zvýší kontrast a jas. Samozřejmostí je protizamlžovací úprava NoFog™ a 100% UV ochrana.
Brýle jsou vybaveny fotochromatickým zorníkem s technologií Light Sensitive, který se automaticky přizpůsobuje intenzitě slunečního záření. V závislosti na sílícím nebo slábnoucím slunečním svitu zorník ztmavne nebo zbledne během několika sekund, váš zrak se tak snadno přizpůsobí různým světelným podmínkám.
Sofistikovaný ventilační systém ACS Air system, pomáhá zabránit kondenzaci a zamlžení. Větrací otvory se nacházejí na brýlové čočce, na spodní straně v rámu jsou pak odvzdušňovací otvory. Komfortní 2-vrstvá obličejová pěna příjemně dosedne na obličej a protiskluzový silikonový pásek zabezpečí brýle před nechtěným pohybem. Brýle se skvěle hodí k lyžařským přilbám stejné značky.
Hlavní přednosti brýlí Scott Faze II Light Sensitive:
Rozmezí znamená, že jde o fotochromatické brýle, které se přizpůsobují světlu. Více se dozvíte v článku.
S1-3
/
S2-3
Pouzdro či obal
Ano
Počet skel
1
Odvětrávání skel
Ano
Anti-fog úprava
Ano
Záruční doba
2 roky
O výrobci
Ed Scott, talentovaný konstruktér a závodník na lyžích ze Sun Valley v Idahu, způsobil svými technickými inovacemi doslova převrat v lyžování. Scottův vynález první kónické hliníkové hole okamžitě nahradil v té době používaný bambus a ocel.
Značka Scott za 60 let své existence svůj sortiment extrémně rozšířila v současnosti vyrábějí kola, lyže, vybavení na běh a motorsport.