Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

eXtra slevy: získejte slevové kupony na vybrané značky. Získat

Gerber Devour TI (Titanium)

Příbor

Sleva: -10 % Příbor Gerber Devour TI (Titanium)

Multifunkční příbor Gerber Devour TI je kvalitní a skladný. Součástí příboru je multitool nástroj. Tato sada nabízí devět základních funkcí, které využijete na cestách.

Vyprodáno

Informace o produktu

V roce 1939 založil Joseph R. Gerber malou společnost Gerber Legendary Blades na výrobu příborů. Zanedlouho, v roce 1960, nože zaznamenaly velký úspěch především díky své kvalitě a účinnosti. Americká značka Gerber se stala jednou z hlavních firem na světě zaměřujících se na výrobu kvalitních a téměř nezničitelných nožů. I po 70 letech od svého založení společnost stále funguje a stále roste. Nože Gerber kombinují vysoce kvalitní materiály a inovativní design, který přetrvává po generace.

Více o značce

Multifunkční příbor Devour TI (Titanium) značky Gerber je kvalitní, skladný a velmi praktický příbor s multitool nástrojem. Součástí sady je pak kromě této ultralehké, outdoorové, multifunkční vidličky z TA4 titanu i odnímatelným multifunkčním titanový nástroj, který z této sady udělá perfektní doplněk do vaší turistické výbavy.

Tento příbor v sobě ukrývá 9 nástrojů, které vám výrazně zpříjemní váš čas strávený kolem vašeho pokrmu - od jeho přípravy, přes jeho konzumaci až po čištění použitého nádobí. Titanová sada Gerber Devour TI je navíc odolná vůči korozi a váží pouhých 28 gramů.

Sada Devour TI pak nabídne ultralehký multifunkční příbor s rukojetí s protiskluzovou texturou, který v sobě kromě vidličky ukrývá i nůž lžíci. Druhou součástí sady je pak odnímatelný multifunkční nástroj, který v sobě ukrývá řadu praktických nástrojů jako například otvírák na plechovky, otvírák na láhve, dva ploché šroubováky, malé páčidlo nebo například otvírák na balení, dopisy a zásilky.

Hlavní vlastnosti:

  • 9 základních funkcí (otvírák na lahve, páčidlo, střední plochý šroubovák, otvírák na konzervy, velký plochý šroubovák, malý nůž, vidlička, lžíce).
  • odnímatelný multitool nástroj
  • materiál: Titánium TA4
  • hmotnost: 28 g

Parametry

Značka Gerber
Hmotnost
28 g
Délka
19,3 cm
Materiál
Titan
Záruční doba 2 roky

Podobné

899  (10.01 %) 809 

Porovnat

699 

Porovnat

Sada příborů

699 

Porovnat

770  (10.52 %) 689 

Porovnat

919  (9.79 %) 829 

Porovnat

979  (15.32 %) 829 

Porovnat

919  (9.79 %) 829 

Porovnat

Porovnat s podobnými produkty