Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

True Utility

Anglická značka True Utility představuje praktické kapesní maličkosti, které dnes můžete nalézt ve více než 3 000 prodejnách po celém světě. Jedná se o nástroje pro každodenní užití, které nám usnadní fungování a poskytnou náskok nad případnými problémy. Výhodou je i cena, která je naprosto přiměřená. Všechny výrobky jsou originální a navržené tak, abyste je mohli nosit v kapse, na kroužku od klíčů, zkrátka mít je vždy po ruce. Každá kolekce přináší nové nápady a netradiční řešení.

True Utility je obchodní značka výrobků produkovaných britskou společností True Brands Ltd. se sídlem ve městě Poole ve Velké Británii.

True Utility je designová značka, která se specializuje na dárkové předměty, na užitečné a důmyslné nástroje a na různé klíčenky/příslušenství ke klíčům a klíčovým kroužkům – vše z kvalitní nerezové oceli. Designováním a produkcí těchto drobných výrobků klíčenkové velikosti True Utility poskytuje uživatelům minimalistická, avšak funkční a praktická řešení každodenních záležitostí a problémů. Každá kolekce produktů True Utility přináší nové nápady a stylová, netradiční řešení.

Značka True Utility znamená doplňky velmi vysoké kvality vyrobené za užití špičkových technologií, které jsou ideálními dárky (nejen) pro pravé muže. V sortimentu značky True Utility nalezneme šikovné předměty pro běžné věci určené k uchycení na klíče (přívěšky na klíče), kapesní nástroje a nářadí, kapesní nože, kapesní svítilny nebo větruvzdorné zapalovače. Klíčové jsou pro značku originalita a praktičnost – dokonce i obaly výrobků jsou znovupoužitelné jako nepřízni počasí odolná pouzdra na cennosti, elektroniku a podobně. Tato pouzdra ještě zvyšují užitnou hodnotu zakoupeného produktu. Pouzdro lze zakoupit i samostatně. Je ideální pro outdoorové aktivity, chrání obsah před prachem a vlhkostí.

Ať již potřebujete něco napsat, nebo potřebujete nouzovou hotovost, vidět ve tmě, ostříhat si nehty nebo třeba otevřít lahev osvěžujícího nápoje, True Utility má řešení v souladu se svým sloganem True utility - in your pocket, tedy Skutečně užitečné nástroje ve Vaší kapse.

Zobrazit více

VS 2021 - začínáme
Nalezené produkty: 11

Nalezené produkty: 11

Produkty

Multitool True Utility CardSmart nabízí 30 různých druhů nářadí v soupravě o rozměrech kreditní karty.
Praktická kompaktní baterka SideLite od True Utility je vhodnou alternativou k větším baterkám, které...
Mod. Keychain knife je kompaktní nůž z kvalitní nerezové oceli od britského výrobce True Utility. V těle...
True Utility Nail clip kit TU215 je multifunkční set pro úpravu nehtů doma nebo během vašich cest. Součástí...
Stylový zavírací nůž Classic Gentlemans Knife od značky True Utility je nutností pro každého správného...
Kompaktní multifunkční nůž z nerezové oceli Tweezer od britského výrobce True Utility je nepostradatelný...
Multifunkční kapesní nůž Smart Knife TU573 od britského výrobce True Utility. Nejedná se o pouhý kapesní...
Kompaktní nožík Crafty od značky True Utility je ideální volbou na každodenní nošení. Nožík lze díky...
Kompaktní baterku Cliplite od značky True Utility můžete mít díky kroužku a karabině vždy po ruce. Se...
Multitool True Utility Minimalist je skutečně minimální kapesní zavírací nůž s několika dalšími nástroji...
Tomu se říká malý zázrak. Opravdu ostrý skládací nůž Bare od značky True Utility je praktickým pomocníkem...