Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Nakup a vyhraj ceny za 1.000.000 Kč!

Proč vybrat právě DOCA ?

Dodatečné informace k produktům

DIGITÁLNÍ DISPLAY

Na první pohled se powerbanka DOCA  od svých konkurenčních rivalů odlišuje digitálním displayem, který na procento ukáže, kolik energie jí aktuálně zůstává. Běžné powerbanky svou kapacitu znázorňují pomocí 4 LED diod z nichž každá z nich zastupuje 25% energie. Jde o levnější řešení, na které se nedá 100% spolehnout.

Příklad: Jste v situaci, kdy jste svou powerbanku v minulých dnech již 3x využili a zbývá 30% energie. Běžná powerbanka stále signalizuje 50% zbývající kapacity, jelikož svou signalizaci sníži (na jednu ze čtyř LED diod) až v momentě snížení energie na 25%. Powerbanka DOCA vám v takový moment přesně zobrazí 30% na digitálním display.

SPOLEHLIVOST

DOCA je vybavena velkou kapacitou s 85% účinnosti, její životnost je minimálně 500 cyklů a plné nabití zabere přibližně 13 hodin. Výkonově odpovídá 48,1Wh.

V porovnání s podobnými powerbankami, DOCA obsahuje 5 válcovitých Li-Ion baterií. Někteří výrobci vsází na tenké provedení výrobku s použitím plochých Li-Pol článků, které postupem času v porovnání s Li-Ion bateriemi rychleji ztrácejí svou kapacitu.

Zaroveň tato powerbanka disponuje elektronickou ochranou proti přepětí, přehřátí či úplněmu vybití a přebití.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Svá zařízení můžete nabíjet dvěma USB porty, z nichž jeden je rychlejší 2A výstup. Pokud k této zvýšené rychlosti využijete vhodný nabíjecí kabel, tak se můžete těšit na dvojnásobnou rychlost nabíjení vašich zařízení.

Jen upozorňujeme, že při použití rychlejšího portu se snižuje účinnost nabíjení - powerbanka spotřebuje více energie v porovnání použití pomalejšího 1A výstupu. Pokud se tedy budete nacházet v situaci, kdy vám přijde vhod každá kapka energie, tak doporučujeme využít pomalejší port.

LED SVÍTILNA

V divočině či pod stanem, tato powerbanka vám dokáže se svou svítilnou pomoci i v těch nejtemnějších situacích :)

DESIGN

Design této powerbanky je přizpůsoben tak, aby skvěle "padla do ruky" a zároveň byla pohodlná k přenášení. Porvch je vyroben z kvalitního plastu a celková váha je kolem čtvrt kila.

Powerbanka DOCA je připravena v ruzných velikostech své kapacity a v několika barevných provedeních.

Mezi další výhody této powerbanky patří dvě funkce, které byste možná čekali od každé powerbanky, ale můžeme vás ujistit, že se nejedná o zvyklosti všech výrobců.

Funkce prostředníka - zařízení DOCA můžete využít jako tzn. prostředníka a během nabíjení samotné powerbanky nabíjet další zařízení

Souběžná obsluha portů - powerbanka disponuje dvěma porty, které lze využít souběžně a rázem můžete nabíjet dvě zařízení zároveň 

1. 1. 2016