Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimní výprodej

Proč vybrat právě DOCA ?

Dodatečné informace k produktům

DIGITÁLNÍ DISPLEJ

Na první pohled se powerbanka DOCA od svých konkurenčních rivalů odlišuje digitálním displejem, který na procento přesně ukáže, kolik energie jí aktuálně zůstává. Běžné powerbanky svou kapacitu znázorňují pomocí 4 LED diod, z nichž každá z nich zastupuje 25% energie. Jde o levnější řešení, na které se nedá 100% spolehnout.

Příklad: Jste v situaci, kdy jste svou powerbanku v minulých dnech již 3x využili a zbývá 30% energie. Běžná powerbanka stále signalizuje 50% zbývající kapacity, jelikož svou signalizaci sníží (na jednu ze čtyř LED diod) až v momentě snížení energie na 25%. Powerbanka DOCA vám v takový moment přesně zobrazí 30% na digitálním displaji.

SPOLEHLIVOST

DOCA je vybavena velkou kapacitou s 85% účinností, její životnost je minimálně 500 cyklů a plné nabití zabere přibližně 13 hodin. Výkonově odpovídá 48,1 Wh.

V porovnání s podobnými powerbankami, DOCA obsahuje 5 válcovitých Li-Ion baterií. Někteří výrobci vsází na tenké provedení výrobku s použitím plochých Li-Pol článků, které postupem času v porovnání s Li-Ion bateriemi rychleji ztrácejí svou kapacitu.

Zároveň tato powerbanka disponuje elektronickou ochranou proti přepětí, přehřátí či úplnému vybití a přebití.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Svá zařízení můžete nabíjet dvěma USB porty, z nichž jeden je rychlejší 2 A výstup. Pokud k této zvýšené rychlosti využijete vhodný nabíjecí kabel, můžete se těšit na dvojnásobnou rychlost nabíjení vašich zařízení.

Jen upozorňujeme, že při použití rychlejšího portu se snižuje účinnost nabíjení - powerbanka spotřebuje více energie v porovnání s použitím pomalejšího 1 A výstupu. Pokud se tedy budete nacházet v situaci, kdy vám přijde vhod každá kapka energie, doporučujeme využívat pomalejší port.

LED SVÍTILNA

V divočině či pod stanem, tato powerbanka vám dokáže se svou svítilnou pomoci i v těch nejtemnějších situacích.

DESIGN

Design této powerbanky je přizpůsoben tak, aby skvěle "padla do ruky" a zároveň byla pohodlná k přenášení. Povrch je vyroben z kvalitního plastu a celková váha je kolem čtvrt kilogramu.

Powerbanka DOCA je připravena v různých velikostech své kapacity a v několika barevných provedeních.

Mezi další výhody této powerbanky patří dvě funkce, které byste možná čekali od každé powerbanky, ale můžeme vás ujistit, že se nejedná o zvyklosti všech výrobců.

Funkce prostředníka - zařízení DOCA můžete využít jako tzn. prostředníka a během nabíjení samotné powerbanky nabíjet další zařízení.

Souběžná obsluha portů - powerbanka disponuje dvěma porty, které lze využít souběžně a rázem můžete nabíjet dvě zařízení zároveň.

Kolekce předstanů Outwell Superior Air Touring

Dodatečné informace k produktům

Kolekce Superior Air Touring od značky Outwell nabízí dostatečný výběr pro každého cestovatele. V kolekci se nachází celkem 4 předstany a 2 přístřešky. Stany jsou prostorné, vzdušné a velmi pohodlné. Předtvarované trubky spolehlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytují díky gotickému stylu plnohodnotnou výšku pro stání.

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection

Dodatečné informace k produktům

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection pro rok 2020 představuje lehké a kompaktní stany, které jsou ideální volbou na víkendové stanování nebo na krátký odpočinek v přírodě. Skvěle technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál Outtex® 3000 Select vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím. V kolekci se nachází celkem 10 stanů, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladý pár, rodina nebo skupina přátel.

 

Prodloužená záruka Yate

Dodatečné informace k produktům