Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

eXtra slevy: získejte slevové kupony na více než 30 značek. Získat

Set Adventure Menu

Díky akci na výrobky značky Leatherman a LedLenser se noví majitelé těchto kvalitních výrobků přesahujících hodnotu 999 Kč mohou těšit na extrémně skladnou dvojporci guláše od značky Adventure menu se vším potřebným příslušenstvím, tedy speciální sáček Zipper Bag a samoohřevnou kapsli. Pojďme si tedy tyto vychytané produkty společně představit.

Adventure Menu Hovězí guláš s bramborem 400g

Adventure Menu se s příchutí Hovězí guláš s bramborem soustředilo (jako u všech svých výrobků) na výrobu plnohodnotného jídla vyrobené z poctivých surovin. Při jeho výrobě se používá sterilizace a jeho příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Toto kvalitní jídlo si ohřejete i bez použití ohně nebo vařiče,  a to do 12 minut. Pro ohřátí stačí pouze speciální sáček Zipper-bagsamoohřevná kapsle (oba výrobky součástí setu) a malé množství vody. Jídlo ohřejete v jakýchkoliv podmínkách. Hotové jídlo obsahuje poctivé kusy masa i dalších surovin a má mnoho živin, které jsou potřeba pro plnohodnotné výkony při vašich outdoorových aktivitách.

Výhody Adventure Menu Hovězí guláš s bramborem:

  • snadná příprava
  • hotové jídlo do 12 minut
  • jídlo připraveno pomocí sterilizace
  • možnost ohřevu jídla bez použití ohně, vařiče a nádobí, pomocí samoohřevné kapsle
  • plnohodnotné jídlo, bez použití polotovaru
  • trvanlivost až 3 roky
  • skladování až do 30 stupňů!

Složení: hovězí maso přední (30%), brambory, cibule, mouka bezlepková, slu­nečnicový olej, rajský protlak (rajčata, sůl, cukr), česnek, sůl, paprika, pepř.

Informace pro alergiky: neobsahuje alergeny

 

 

Adventure Menu Zipper-bag

Tento sáček slouží jako tzv. trouba, ve které se jídlo ohřívá. Adventure Menu Zipper bag je vyroben z extra silného plastu, který snadno odolá vysokým teplotám i náročným podmínkám zacházení v přírodě. Sáček je opatřen čtyřmi otvory, které slouží k odvodu přebytečné páry po aktivaci samoohřevu.

 

Adventure Menu Samoohřevná kapsle 20g

Společnost Adventure Menu přišla jako první na trh s inovativními samoohřevy určenými pro jídla stejnojmenného výrobce. Oproti původním mají hned několik výhod, jsou výkonnější, dají se s nimi ohřívat dvě jídla najednou a daleko lépe se s nimi pracuje. Samoohřev funguje na principu exotermické reakce mezi oxidem vápenatým a vodou. Celý samoohřevný systém se skládá z ohřevných kapslí (20g na ohřev 400g jídla) a zipper-bagu, ve kterém se celý ohřev odehrává.

Specifikace Samoohřevná kapsle 20 g:

  • k ohřátí 400g porce jídla
  • lze použít pouze se speciálním sáčkem Zipper-bag
  • ohřeje jídlo do 12 minut

 

Jak na to:

Dobrou chuť!

Certifikace dle normy EN 13537

Dodatečné informace k produktům

Údržba a praktické rady Zulu

Dodatečné informace k produktům

Spacáky Mountain Equipment Firelite

Dodatečné informace k produktům

V tomto článku naleznete všechny podrobnosti o výjimečném spacáku Firelite, který si u nás můžete zakoupit.