Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimní výprodej

Triguard Windshield je lehký membránový materiál, který se skládá ze tří k sobě pevně nalaminovaných vrstev.

 Vnější vrstva je tvořena lehkou elastickou polyesterovou pleteninou. Střední vrstvu tvoří Triguard membrána. Spodní vrstvou je lehká mesh podšívka. Celý materiál vyniká svými parametry ve smyslu větruodolnosti, nepromokavosti, a zároveň vysoké prodyšnosti. Díky těmto parametrům ochrání vaše tělo před ztrátou tepla působením větru, deště, a tím i podchlazením. Zároveň dává membrána volný průchod výparům, kterými si tělo reguluje svoji vnitřní teplotu, takže při tělesné námaze nemůže dojít k přehřátí organizmu. Materiály Triguard Wind Shield udržují ideální mikroklima pro tělo.Oděvy zhotovené z těchto materiálů jsou ideální pro sport a pohyb. Svým uživatelům poskytují pocit komfortu a lehkosti.

Kolekce předstanů Outwell Superior Air Touring

Dodatečné informace k produktům

Kolekce Superior Air Touring od značky Outwell nabízí dostatečný výběr pro každého cestovatele. V kolekci se nachází celkem 4 předstany a 2 přístřešky. Stany jsou prostorné, vzdušné a velmi pohodlné. Předtvarované trubky spolehlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytují díky gotickému stylu plnohodnotnou výšku pro stání.

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection

Dodatečné informace k produktům

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection pro rok 2020 představuje lehké a kompaktní stany, které jsou ideální volbou na víkendové stanování nebo na krátký odpočinek v přírodě. Skvěle technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál Outtex® 3000 Select vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím. V kolekci se nachází celkem 10 stanů, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladý pár, rodina nebo skupina přátel.

 

Prodloužená záruka Yate

Dodatečné informace k produktům