Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • SOUTĚŽ - Nakup a vyhraj ceny za 1000000 Kč!

Co znáte z dětství víc než Kofolu a Mrazíka?

Newslettery - archiv

Naši nabídku jsme nově rozšířili o sortiment české firma Mikov. Ta dlouhodobě patří mezi
světově uznávané výrobce širokého sortimentu nožů, které vyváží do celé Evropy, USA
i do Ruska. Nejprodávanějším nožem z produkce firmy Mikov je … rybička.

Naši nabídku jsme nově rozšířili o sortiment české firmy Mikov. Ta dlouhodobě patří mezi světově uznávané výrobce širokého sortimentu nožů.

Ve snaze nabízet to, co hledáte, jsme nově naskladnili také zboží od ryze české firmy Relax. Ta cílí především na segment s módními a sportovními doplňky jako jsou brýle, čepice a rukavice.

Nově jsme na vaše přání naskladnili produkty respektované německé značky ORTOVOX patřící mezi absolutní světovou špičku v oblasti výrobků k lavinové záchraně. Oblíbené jsou ale také jejich batohy nebo oblečení. Ortovox je populární hlavně mezi skialpinisty a freeridery. Patříte také mezi milovníky putování zasněženou krajinou se sjezdy volným terénem? Neriskujte a pořiďte si vybavení, které vám nebo lidem kolem vás může v lavině zachránit život.

Nejste si jisti, zda vámi zamýšlený dárek obdarovávanou osobu potěší? Bojíte se, že netrefíte správně velikost nebo barvu? Zvolte tedy raději náš dárkový poukaz s platností jeden rok a nechte rozhodování na jiných. Poukaz je možné uplatnit na e-shopu www.4camping.cz, v kamenných prodejnách 4camping i v létě na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody, největší akci svého druhu ve Střední Evropě.

 

<a>

- 50% na oblečení Regatta a Dare 2B

Newslettery - archiv

Fantastická nabídka, která se už nemusí opakovat. Využijte 50% slevy na oblečení značek Dare 2B a Regatta.

Hurá na běžky + bomba týdne

Newslettery - archiv

Vyrazte s námi na běžky. Lyže ani hůlky vám zatím nabídnout nemůžeme, všechno ostatní u nás ale najdete a navíc za super ceny.

Akce na lyžařské a SNB oblečení + soutěž

Newslettery - archiv

Vyrazte s námi na sjezdovku nebo do prašanu. Ač to v některých částech republiky nevypadá, na horách je sněhu hromada a čeká jenom na vás.