Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

eXtra slevy: získejte slevové kupony na více než 30 značek. Získat

Co znáte z dětství víc než Kofolu a Mrazíka?

Naši nabídku jsme nově rozšířili o sortiment české firma Mikov. Ta dlouhodobě patří mezi
světově uznávané výrobce širokého sortimentu nožů, které vyváží do celé Evropy, USA
i do Ruska. Nejprodávanějším nožem z produkce firmy Mikov je … rybička.

Naši nabídku jsme nově rozšířili o sortiment české firmy Mikov. Ta dlouhodobě patří mezi světově uznávané výrobce širokého sortimentu nožů.

Ve snaze nabízet to, co hledáte, jsme nově naskladnili také zboží od ryze české firmy Relax. Ta cílí především na segment s módními a sportovními doplňky jako jsou brýle, čepice a rukavice.

Nově jsme na vaše přání naskladnili produkty respektované německé značky ORTOVOX patřící mezi absolutní světovou špičku v oblasti výrobků k lavinové záchraně. Oblíbené jsou ale také jejich batohy nebo oblečení. Ortovox je populární hlavně mezi skialpinisty a freeridery. Patříte také mezi milovníky putování zasněženou krajinou se sjezdy volným terénem? Neriskujte a pořiďte si vybavení, které vám nebo lidem kolem vás může v lavině zachránit život.

Nejste si jisti, zda vámi zamýšlený dárek obdarovávanou osobu potěší? Bojíte se, že netrefíte správně velikost nebo barvu? Zvolte tedy raději náš dárkový poukaz s platností jeden rok a nechte rozhodování na jiných. Poukaz je možné uplatnit na e-shopu www.4camping.cz, v kamenných prodejnách 4camping i v létě na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody, největší akci svého druhu ve Střední Evropě.

 

<a>

Oblečení do sychravého počasí

Newslettery - archiv

Vítr a déšť nemají šanci.

Dny ZULU začaly!

Newslettery - archiv

Pořiďte vybavení s nejlepším poměrem cena x výkon.

Hurá na čundr

Newslettery - archiv

Věci, které se vám budou hodit.