Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Pozvánka na pokračování festivalu KOLEM SVĚTA 2021

Cestovatel a fotograf Karel Wolf, vás opět zve na festival KOLEM SVĚTA 2021, který se bude v online prostředí konat i po celý měsíc duben. Můžete se zúčastnit zajímavých přednášek i diskuze s cestovateli.


Obsah

Rádi bychom vás pozvali na pokračování cestovatelských přednášek, které se budou konat po celý duben. Jaký je program, co je připraveno pro děti a jak se lze připojit zjistíte v dnešním článku.

Představení festivalu

Festival KOLEM SVĚTA pokračuje i v dubnu. Je pro vás připraveno široké spektrum přednášek a účastnit se budou i zajímaví hosté, kteří budou vyprávět o svých cestovatelských zážitcích. Festival se koná každoročně v různých městech, ale tento rok probíhá online. Pro vás je to příležitost zúčastnit se všech plánovaných přednášek. Více o samotném festivalu si můžete přečíst v naší oficiální pozvánce. Pozvánka na festival KOLEM SVĚTA 2021

Cestovatel a fotograf Karel Wolf, vás opět zve na festival KOLEM SVĚTA 2021, který se bude konat v online prostředí. Připraveny pro vás jsou velmi zajímavé a zábavné přednášky, které vás jistě budou bavit.

>>> ČÍST DÁL <<<

 

      

 

Hrdý partner cestovatelského festivalu KOLEM SVĚTA

V rámci projektu PODPORUJEME VAŠE SNY pomáháme sportovcům, dobrodruhům a nadšencům plnit jejich sny. Podporujeme také kulturní, sportovní, turistické a cestovatelské akce, stejně jako společensky prospěšné iniciativy skupin i jednotlivců. Více na PODPORUJEME.

 

Program na měsíc duben

Na programu je spoustu zajímavých přenášek a hostů. Na kompletní dubnový program se můžete podívat ZDE.

V dubnovém programu jsou obsaženy nejen přednášky pro dospělé ale i vzdělávací přednášky pro děti, díky kterým se vaše děti zábavnou formou mohou dozvědět spoustu zajímavých informací. 

Pro děti jsou připraveny přednášky týkající se života na poušti či v džungli, cestování do Afriky a Asie a prozkoumat mohou také moře a oceány

Dospělí se mohou těšit například na přednášku Samoa - ztroskotání v Pacifik od Denisy Maňáskové. Martin Hájek bude přednášet o Jižní Koreji a Japonsku, manželé Hanušovi povypráví o svých 3327 km pěšky do Santiaga de Compostela, Julius Lukeš bude hovořit o Jordánsku a v neposlední řadě vás čeká přednáška Jana Rendla, alias Honzy na cestě, který se bude věnovat svým 3000 km pěšky Kolumbií. Dozvědět se můžete také něco o Národních parcích severozápadu USA, kterým se na přednášce bude věnovat Miroslav Martan.

Během přednášek je možné diskutovat s cestovateli a pokládat otázky prostřednictvím chatu.

 

 

Zakoupení vstupenky

V případě, že vás dubnový program zaujal, je možné zakoupit vstupenky na jednotlivé přednášky nebo zvýhodněnou permanentku, která vám umožní účast na všech přednáškách v měsíci. Vstupenky jsou online k zakoupení ZDE.

 

Organizace a důležité informace

 

 • Po zakoupení vstupenky dostanete odkaz na živé vysílání, a to 15 minut před začátkem každé z přednášek.
 • Pokud se na přednášku nestihnete připojit, nic vám neunikne. Do druhého dne obdržíte záznam z celého živého vysílání. Nemusíte se tak bát, že byste o něco přišli.
 • Všechna živá vysílání jsou uskutečňována prostřednictvím aplikace Zoom nebo webové stránky Zoom.us. Nejedná se ale o nic složitého, připojení na přednášku bude velmi jednoduché - stačí kliknout na odkaz, který vám bude zaslán.
 • Doporučujeme abyste se připojili o něco dříve, ideálně s vypnutou kamerou a mikrofonem, aby nebyla přednáška ničím rušena.
 • Během přednášky je možné pokládat dotazy prostřednictvím dostupného „chatu“.

Aby vám nic neuniklo můžete se připojit k Facebookové události festivalu KOLEM SVĚTA.

Srdečně Vás na online přednášky zveme.

 

Shrnutí důležitých informací

 

 

   

 

 • festival Kolem Světa se koná od října 2020 až do června 2021
 • festival bude probíhat ONLINE
 • využívána bude platforma ZOOM
 • přednášky formou živého vysílání každý den
 • pokud nebudete moci být přítomni, bude vám živé vysílání zasláno do druhého dne
 • možnost zakoupení zvýhodněné permanentky nebo vstupenky na  jednotlivé přednášky
 • k dispozici 28 přednášek za měsíc
 • www.kolemsveta.cz

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Tereza Siváková

Zdroje: kolemsveta.cz

Výstava stanů a vybavení do přírody 2021

Novinky

Největší prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody ve střední Evropě se blíží. Své brány otevře návštěvníkům každý den od 28. 5. do 22. 8. 2021 v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech.

Podpořme náš oblíbený pivovar

Novinky

Víte, že v roce 2020 vypil průměrný Čech 129 litrů piva? A že je to o 13 litrů méně než v roce předcházejícím? To přece nemůžeme nechat jen tak!

4camping.cz - Nejlepší e-shop roku 2020

Novinky

Dvanáctý ročník soutěže ShopRoku vyhlašované nákupním rádcem Heureka.cz zná své vítěze. Nejkvalitnějším e-shopem roku 2020 se stal náš 4camping.cz, a to na základě vyplněných dotazníků spokojenosti.

Vybíráme pro vás

Nová kompaktní čelovka Tikka 300 lm od značky Petzl je nástupcem legendární čelovky Tikka Plus 2. Hodí...
Skládací sklenička na červené víno Glacier Stainless Nesting Red Wine Glass od GSI Outdoors je skvělým...
Objednejte pro své nejmenší odolnou a zdravotně nezávadnou láhev Grip ’n Gulp™ od firmy Nalgene. Má atraktivní...
Šikovný kapesní nůž Spartan je jedním z nejpoužívanějších nožů pro turistiku od švýcarské značky Victorinox....
Malá, ale výkonná čelovka Spotlite 160 od firmy Black Diamond nesmí chybět v žádném batohu. Čelovka je...