Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

Podporujeme

Podporujeme sportovní, turistické a cestovatelské akce. Také dobroduhy a šílence všeho druhu, kteří se rozhodli uskutečnit svůj sen a my jsme rádi, že aspoň zprostředkovaně můžeme být u toho. A pomáháme i dalším projektům a lidem, kde cítíme, že to má smysl.

Cestovatelský festival Kolem Světa

Největší cestovatelský festival v ČR s 15-ti letou historií, přednášky známých cestovatelů, fotografů a filmařů, umělecká vystoupení, výstavy fotografií, ochutnávky exotických jídel, doprovodné programy.

Dobrý Anděl

Nadace, která pomáhá pravidelnými měsíčními příspěvky rodinám s dětmi v tíživé situaci, kde rodič nebo některé z dětí onemocněli rakovinou nebo jinou závažnou nemocí.

Expedice Kolem Světa Žigulem

Filip Vogel a Petr Javůrek jedou kolem světa 41 let starou Ladou Vaz 2101. Od dubna 2017 do března 2018 navštíví 20 zemí na 4 kontinentech a ujedou téměř 50 000 km.

Série motocyklových expedic Visual MotoTravel - Five Continets Adventure

Expedice na jejímž konci Michal Prskavec na svém motocyklu projede pět kontinentů. Michalovou vášní je kamera a fotografie, proto bude své dobrodružství, lidi, přírodu a vše, co na svých výpravách zažije, dokumentovat, aby mohl později vzniknout cestovatelský film(y).

Summer X Fest tour

Přehlídka letních extrémních sportů, která každoročně probíhá v rekreačních areálech ATC Rozkoš (Česká Skalice), Landal Marina Lipno (Lipno nad Vltavou), Camping Vranovská pláž (Vranov nad Dyjí) a ATC Merkur (Pasohlávky).

 

Cestovatelský festival OBZORY

Dvoudenní cestovatelský a outdoorový festival v Praze, plný přednášek, filmů, workshopů a zajímavých osobnosti, cestovatelů, horolezců a dobrodruhů

 

WOCO Vrchařská koruna Valašska

Cykloturistický projekt, jehož hlavním cílem je zdolání 20 předepsaných vrcholů širokou cyklistickou veřejností.

 

Veletrhy

Veletrh cestovního ruchu Holiday World Praha.

Veletrhy cestovního ruchu GO a turistických možností v regionech REGIONTOUR Brno.

Výstava obytných automobilů a karavanů For Caravan a výstava lodí a vodních sportů For Boat Praha.

Výstava karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno a festival sportu tance a zábavy SPORT Life Brno.

 

Eliška Biskupová

Pomoc s úhradou intenzivní neurorehabilitace na klinice Axon v Praze.