Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Podporujeme

Jsme hrdí na to, že se díky nám některým sportovcům, dobrodruhům a nadšencům daří plnit své sny. Podporujeme také kulturní, sportovní, turistické a cestovatelské akce, stejně jako pomáháme společensky prospěšným iniciativám skupin i jednotlivců, všude tam, kde cítíme, že to má smysl.

Nejzajímavější projekty

Vrchařská koruna Valašska

Celoroční soutěž pro milovníky cyklistiky na Valašsku, jehož účastníci v časovém období duben - listopad zdolávají předem vypsaných 20 vrcholů na Valašsku a v blízkém okolí. Cílem projektu je nenásilně motivovat veřejnost bez rozdílu věku, výkonnosti a pohlaví k aktivnímu pohybu v přírodě a tím podporovat zdravý životní styl a také (cyklo)turistický ruch nejen na Valašsku. ForCamping je partnerem od roku 2013. Projekt se od té doby rozrostl z 21 účastníků do dnešních více než tisíc.

Více informací

SRDCAŘI - Sever Evropy

Srdcaři jsou zkušení cestovatelé, kameramani, fotografové, potápěči, horolezci a dobrodruzi. Tým tvoří Lucie Výborná, Jan Tutoky, Miroslav Náplava a Ondřej Hošek, které doprovází další profesionálové z různých oborů, např. Miroslav Zikmund, Petr Horký a další. Mají za sebou 25 let cestování do všech koutů světa. V poslední době jezdí především expedičním 12 tunovým kamionem MAN. Jsou plně vybaveni vlastní technikou od dronů až po filmovou střižnu a výsledky své práce prezentují vinteraktivním cestovatelském magazínu, ale mají za sebou i spolupráci se stream.cz nebo Prima Zoom. Srdcaři se nyní pouští do nového projektu - Srdcaři na Severu. Výsledkem bude uvedení 10 dílného seriálu na Prima Zoom a následně filmu do kin. Natáčení je plánováno na léta 2018 - 2020 a cesty povedou do Ruské Karélie, Finska, Švédska, Norska a na Island. 4camping.cz se stal partnerem projektu na celé 3 roky.

Více informací

Cestovatel Andrej Urbanec

Andrej Urbanec miloval výlety do přírody už jako malý chlapec. Postupem času vyměnil malé kopce za vesnicí za vysokohorské štíty a cestování se stalo jeho životní vášní. Procestoval Maroko, Nový Zéland, Kanadu, Bolívii, Kolumbii... Celkem navštívil už úctyhodných 61 různých zemí a na svém cestovatelském seznamu má mnohé další - Venezuelu, Madagaskar nebo třeba Nepál. Nejblíže je momentálně cesta do Afriky. Na Andrejovi zážitky z cest a testování produktů se již brzy můžete těšit na našem webu.

Více informací

LADOBORCI

LADOBORCI jsou 3 kamarádi z Vysočiny, kteří vyrážejí na cesty v legendárním sovětském automobilu značky Lada. Každý z nich má v týmu svoji nezastupitelnou roli - Lukáš se vyzná v autech, Jan má na starosti komunikaci s místními a Radek je iniciátorem celého projektu. Bohužel i jim pandemie zhatila plány a cestu kolem Černého moře museli odložit na rok 2021, kdy už snad bude svět zase v pořádku. Cestování se ale nevzdávají, ve svojí Matildě budou objíždět méně známá místa v Čechách i na Slovensku. Třeba je během prázdninového putování potkáte i vy.

Více informací

Liberta Tour

Myšlenkou projektu Liberta Tour je cestovaní, dobrodružství a poznávání nových kultur, zvyků, tradic a lidí. Parta pěti Slováků se rozhodla cestovat po světe na méně obvyklých dopravních prostředcích. Tým tvoří tři cyklisté, které v doprovodném autě doplňují kameraman a šofér. Na cestování si vybrali staré městské kolo značky Liberta pocházející z Továrny dětských vozidel v Liberci. Je to kolo, které bylo navrženo především na ježdění po městě, proto neposkytuje velký komfort na dlouhé trasy a nezpevněné cesty. Kluci mají za sebou 860 km cestu do Chorvatska z roku 2015 a o rok později dojeli na svých Libertách až do 1457 km vzdálené ukrajinské Oděsy. Z obou cest vznikly cestopisné filmy i velké množství fotografií. Letos plánují cestu z Maďarska do Řecka, na které je 4camping.cz bude hrdě podporovat.

Více informací

Sdílejte své dobrodružství

Všechny přiběhy