Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Podporujeme

Jsme hrdí na to, že se díky nám některým sportovcům, dobrodruhům a nadšencům daří plnit své sny. Podporujeme také kulturní, sportovní, turistické a cestovatelské akce, stejně jako pomáháme společensky prospěšným iniciativám skupin i jednotlivců, všude tam, kde cítíme, že to má smysl.

 

Jan Svoboda - musher, 2x mistr ČR

Musher Jan Svoboda od mala rád sportoval, až se díky úrazu dostal k mushingu, u kterého už zůstal a definuje jeho lásku ke zvířatům.

Více informací

Lukáš Pollert - kanoista, vodní slalomář, lékař 

Lékař a bývalý český a československý vodní slalomář a kanoista. S partnerkou a svými šesti dětmi je velkým fanouškem kempování. 

Více informací

SkiTour 2019

SkiTour je největší seriál běhů na lyžích u nás. Koná se v Jizerských horách, na Šumavě, v Orlických horách, v Beskydech a v Jeseníkách. 

Více informací

Házenkářky DHC Slavia Praha, mladší žačky

Proč zrovna házená, když k ní nemáme vztah? Protože děvčatům vypadl před sezónou sponzor a my je nechtěli nechat ve štychu.

Více informací

Vrchařská koruna Valašska

Celoroční soutěž pro milovníky cyklistiky na Valašsku, jehož účastníci zdolávají předem vypsaných 20 vrcholů na Valašsku a v blízkém okolí.

Více informací

Memoriál Honzy Sovy Hýbla

Závod ve snowboardcrossu a skicrossu vznikl jako vzpomínka na kamaráda, který hodně předčasně a náhle opustil náš svět.

Více informací

Adršpach highline meeting

Vojta Malafa, Jakub Krecbacha a Mára Oubrechta v r. 2010 založili vlastní slackline tým. Zaměřují se na královskou disciplínu a tou je highline.

 

Více informací

Doby Tatry - Zdolej 6 štítů za 3 měsíce

Více než 5000 účastníků všech věkových kategorií přilákal první ročník soutěže Doby Tatry - další akce, kterou se 4camping rozhodl podpořit.

Více informací

Sdílejte své dobrodružství

Všechny přiběhy