Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Pozvánka na přednášku ÍRÁN - Lost Czech Man (Martin Půlpán)

Pojďte s Martinem Půlpánem procestovat Írán a objevovat tak jeho přírodní krásy, tisíciletou historii i pulzující současnost. Přednáška se koná v rámci festivalu KOLEM SVĚTA.


Obsah

V rámci cestovatelského festivalu KOLEM SVĚTA se bude konat přednáška Martina Půlpána, který byl v roce 2021 zapsán do České knihy rekordů, a to jako první Čech, který sám po zemi projel Hedvábnou stezku z Evropy do Číny. Srdečně vás zveme na jeho přednášku o Íránu. 

 

Představení festivalu KOLEM SVĚTA

Než se vrátíme zpět k Martinovým cestám, rádi bychom uvedli samotný festival KOLEM SVĚTA. Festival se koná každoročně v různých městech. Tento rok bude probíhat online. Pro vás je to příležitost zúčastnit se všech plánovaných přednášek. Festival se koná od října 2020 až do června 2021.

Na programu je spoustu zajímavých přenášek a hostů. Na březnový program se můžete podívat ZDE.

V případě, že by vás tyto přednášky nadchly, je možné zakoupit vstupenky na jednotlivé přednášky nebo zvýhodněnou permanentku, která vám umožní účast na všech přednáškách v měsíci. Vstupenky jsou online k zakoupení ZDE.Pozvánka na festival KOLEM SVĚTA 2021

Cestovatel a fotograf Karel Wolf, vás opět zve na festival KOLEM SVĚTA 2021, který se bude konat v online prostředí. Připraveny pro vás jsou velmi zajímavé a zábavné přednášky, které vás jistě budou bavit.

>>> ČÍST DÁL <<<

 

 

      

 

Hrdý partner cestovatelského festivalu KOLEM SVĚTA

V rámci projektu PODPORUJEME VAŠE SNY pomáháme sportovcům, dobrodruhům a nadšencům plnit jejich sny. Podporujeme také kulturní, sportovní, turistické a cestovatelské akce, stejně jako společensky prospěšné iniciativy skupin i jednotlivců. Více na PODPORUJEME.

 

Přednáška Martina Půlpána

Pojďte s námi procestovat krásy Íránu. Společně s Martinem Půlpánem můžeme prozkoumat tuto krásnou zemi. Na přednášce se budeme věnovat horám, pouštím, ostrovům v Perském zálivu, ale také historickým místům Perské říše. Martin popíše, jak je to s pošramocenou pověstí Íránu, která je označována za nebezpečnou. Je tomu opravdu tak?

Na přednášce jistě nasajete atmosféru této tisícileté historické země. Poznáte svatá města šíitského islámu, budete mít možnost usednout s šálkem čaje s lidmi, kteří žijí stejné životy jako my a také poznáte krásu perských žen.

Dále objevíte křesťanské chrámy na hranici s Arménií a seznámíte se s pohořím Aborz a Zargos.

Věříme, že si Írán zamilujete a budete na něj pohlížet jako na místo plné cestovatelských touží.

Přednáška se bude konat ve čtvrtek 18. 3. 2021 ve 20:00.

 

Krátce o Martinovi

Martin Půlpán neboli Lost Czech Man je cestovatel pocházející z Pardubic. Martin vystudoval Metropolitní univerzitu v Praze. Během dalšího studia žil a pracoval například ve Velké Británii, USA, Kanadě, Maďarsku nebo Belgii. Za svůj život prozatím navštívil 85 zemí světa.

Poslední cestu, v letech 2018 – 2020, Martin absolvoval pěšky, stopem a hlavně bez využití letadel. Tato cesta ho zavedla až do jihoasijské Barmy. Martin Půlpán se drží toho, že nejlepší plán je žádný plán, a tak se úmyslně toulá krásami různých zemí.

Své zážitky a fotografie zveřejňuje na svých sociálních sítích nebo webových stránkách. Martina najdete jednoduše jako "Lost Czech Man" nebo se můžete podívat na jeho web lostczechman.com.

 

Martin v České knize rekordů

V roce 2021 byl Martin zapsán do České knihy rekordů, a to jako první Čech, který sám po zemi projel Hedvábnou stezku z Evropy do Číny.

 

Zakoupení vstupenky

Vstupenku na tuto přednášku můžete zakoupit ZDE.

Pokud by vás online přednášky nadchly, můžete také zakoupit zvýhodněnou permanentku, díky které se budete moci účastnit přednášek celý měsíc. Permanentku zakoupíte ZDE.

 

Organizace a důležité informace

 

 • Po zakoupení vstupenky dostanete odkaz na živé vysílání, a to 15 minut před začátkem každé z přednášek.
 • Pokud se na přednášku nestihnete připojit, nic vám neunikne. Do druhého dne obdržíte záznam z celého živého vysílání. Nemusíte se tak bát, že byste o něco přišli.
 • Všechna živá vysílání jsou uskutečňována prostřednictvím aplikace Zoom nebo webové stránky Zoom.us. Nejedná se ale o nic složitého, připojení na přednášku bude velmi jednoduché - stačí kliknout na odkaz, který vám bude zaslán.
 • Doporučujeme abyste se připojili o něco dříve, ideálně s vypnutou kamerou a mikrofonem, aby nebyla přednáška ničím rušena.
 • Během přednášky je možné pokládat dotazy prostřednictvím dostupného "chatu".

Aby vám nic neuniklo můžete se připojit k Facebookové události festivalu KOLEM SVĚTA.

Srdečně Vás na tuto jedinečnou přednášku zveme.

 

Shrnutí důležitých informací

 

 

          

 

 • přednáška se koná ve čtvrtek 18. 3. 2021 ve 20:00
 • vše bude probíhat ONLINE
 • využívána bude platforma ZOOM
 • přednáška probíhá formou živého vysílání
 • pokud nebudete moci být přítomni, bude vám živé vysílání zasláno do druhého dne
 • možnost zakoupení zvýhodněné permanentky i vstupu na jednotlivé přednášky
 • www.kolemsveta.cz

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Tereza Siváková

Zdroje: kolemsveta.cz

Běh přátel Malvazinek 2024

Novinky

I letos jsme se s naším týmem zapojili do běžeckého závodu na pražských Malvazinkách.

Výstava stanů je tady!

Novinky

Od 31. 5. do 25. 8. 2024 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 27. Výstava stanů.

Brigáda na měsíc, dva nebo celé léto?

Novinky

Výstavu stanů tvoří z velké části skvělá parta lidí, která na ní pracuje. Hledáš zajímavou letní brigádu? Tak právě pro tebe jsme tento článek připravili.

Vybíráme pro vás

2 999  (40.01 %) 1 799 

Porovnat

Turistický stan Warg Midi 3

9 499  (33.69 %) 6 299 

Porovnat

3 570  (24.87 %) od 2 682 

Porovnat

Dámská sukně Warmpeace Durango

1 045  (41.72 %) od 609 

Porovnat

1 599  (30.02 %) 1 119 

Porovnat

3 199  (37.51 %) 1 999 

Porovnat

Dětský batoh Boll Bunny 6

915  (15.96 %) od 769 

Porovnat