Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🚛 Nakupte do 14. 12. 2022 a získejte dopravu ZDARMA! Více informací

Aircontact

Deuter Aircontact system

  1. Tvarovaný výřez zajišťuje volný pohyb hlavy. U modelů Aircontact 50+10SL a výše.
  2. Anatomicky tvarované ramenní popruhy s 3D prodyšnou síťkou AirMesh.
  3. Anatomicky tvarovaný rám X-frame nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností, díky tomu zajišťuje pohodlné přenášení těžších nákladů.
  4. Díky nastavení výšky zad Variquick si můžete snadno a rychle nastavit výšku dle vašich preferencí.
  5. Prodyšné polstrování se speciální dutou ventilační komorou zajišťuje maximální cirkulaci vzduchu skrze prodyšné polstrování Aircontact. Cirkulace je zajištěna prostřednictvím "efektu pumpy", kdy s každým vaším pohybem čerpáte vzduch. Díky tomu dochází ke zvýšení komfortu a snížení pocení až o 15%.
  6. Anatomicky tvarovaný bederní pás je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou Airmesh pro zvýšené pohodlí. Bederní pás poskytuje skvělý přenos zatížení, zvyšuje stabilitu a díky tomu vám nabízí svobodu pohybu.
  7. Systém Variflex sleduje každý pohyb a pomáhá vám zajistit stabilitu i v těžkém terénu. Variflex oceníte především s těžším nákladem.

Technologie Tenson

Materiály a technologie

Firma Tenson si již od 80. let, kdy vyrobila první membránu MPC™ (Moisture Permeability Coating) dává za úkol vyvíjet nové funkční technologie, které zajistí spolehlivou ochranu před vodou a větrem. Od té doby, ale firma pokročila a na produktech používá celou řadu propracovaných technologií, které zajistí ochrání za každého počasí.

 

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie