Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Aircontact

Deuter Aircontact system

  1. Tvarovaný výřez zajišťuje volný pohyb hlavy. U modelů Aircontact 50+10SL a výše.
  2. Anatomicky tvarované ramenní popruhy s 3D prodyšnou síťkou AirMesh.
  3. Anatomicky tvarovaný rám X-frame nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností, díky tomu zajišťuje pohodlné přenášení těžších nákladů.
  4. Díky nastavení výšky zad Variquick si můžete snadno a rychle nastavit výšku dle vašich preferencí.
  5. Prodyšné polstrování se speciální dutou ventilační komorou zajišťuje maximální cirkulaci vzduchu skrze prodyšné polstrování Aircontact. Cirkulace je zajištěna prostřednictvím "efektu pumpy", kdy s každým vaším pohybem čerpáte vzduch. Díky tomu dochází ke zvýšení komfortu a snížení pocení až o 15%.
  6. Anatomicky tvarovaný bederní pás je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou Airmesh pro zvýšené pohodlí. Bederní pás poskytuje skvělý přenos zatížení, zvyšuje stabilitu a díky tomu vám nabízí svobodu pohybu.
  7. Systém Variflex sleduje každý pohyb a pomáhá vám zajistit stabilitu i v těžkém terénu. Variflex oceníte především s těžším nákladem.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.

Dermizax

Materiály a technologie