Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

Deuter Aircontact system

  1. Tvarovaný výřez zajišťuje volný pohyb hlavy. U modelů Aircontact 50+10SL a výše.
  2. Anatomicky tvarované ramenní popruhy s 3D prodyšnou síťkou AirMesh.
  3. Anatomicky tvarovaný rám X-frame nabízí rovnováhu mezi torzní tuhotstí a pružností, díký tomu zajišťuje pohodlné přenášení težších nákladů.
  4. Díky nastavení výšky zad Variquick si můžete snadno a rychle nastavit výšku dle vašich preferencí.
  5. Prodyšné polstrování se speciální dutou ventilační komorou, zajišťuje maximální cirkulaci vzduchu skrze prodyšné polstrování Aircontact. Cirkulace je zajištěna prostřednictvím "efektu pumpy", kdy s každým vaším pohybem čerpáte vzduch. Díky tomu dochází ke zvýšení komfortu a snížení pocení až o 15%.
  6. Anatomicky tvarovaný bederní pás  je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou AIRmesh pro zvýšené pohodlí. Bederní pás poskytuje skvělý přenos zatížení, zvyšuje stabilitu a díky tomu vám nabízí svobodu pohybu.
  7. Systém Variflex sleduje každý pohyb a pomáhá vám zajistit stabilitu i v těžkém terénu. Variflex oceníte především s těžším nákladem.

1. 1. 2018

TPR/TPE

Materiály a technologie

TPR je zkratka pro thermoplastic rubber – česky termoplastickou gumu, TPE pak pro termoplastický elastomer. Někteří výrobci používají označení TPR, jiní zase TPE – jedná se však o stejný materiál. Existuje více variant TPR/TPE, avšak výrobci většinou uvádějí pouze obecné označení TPE. Výjimkou je TPE-U, tedy termoplastický polyuretan – ten je u výrobků většinou uváděn jako TPU.

Alfa-Air

Materiály a technologie

Exel DRY® Light 100

Materiály a technologie