Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Thermoball

Společnost The North Face™ navázala partnerství se společností PrimaLoft, Inc. ©, aby nabídla novou syntetickou alternativu peří.

thermoball-logo.jpg

Thermoball je exkluzivní syntetická izolace, která vykazuje izolační vlastnosti velmi podobné husímu peří s plnivostí 600 cuin. Jako syntetický materiál si však snáze poradí s vlhkem. 

Na rozdíl od tradičních syntetických izolací s kontinuálním vláknem, malé kulaté klastry syntetických vláken úzce napodobují chomáče peří. Dochází tak k lepšímu zachycení tepla v malých vzduchových kapsách.

Thermoball™ Eco se skládá ze 100% recyklovaných post-spotřebitelských materiálů. Je vyroben z těsně seskupeného syntetického vlákna, které napodobuje prachové peří.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.

Dermizax

Materiály a technologie