Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

❄️Zimní výprodeje jsou v plném proudu! Využijte slevy 30% - 70% na outdoorové a lyžařské vybavení. Prohlédnout

Thermoball

Společnost The North Face™ navázala partnerství se společností PrimaLoft, Inc. ©, aby nabídla novou syntetickou alternativu peří.

thermoball-logo.jpg

Thermoball je exkluzivní syntetická izolace, která vykazuje izolační vlastnosti velmi podobné husímu peří s plnivostí 600 cuin. Jako syntetický materiál si však snáze poradí s vlhkem. 

Na rozdíl od tradičních syntetických izolací s kontinuálním vláknem, malé kulaté klastry syntetických vláken úzce napodobují chomáče peří. Dochází tak k lepšímu zachycení tepla v malých vzduchových kapsách.

Thermoball™ Eco se skládá ze 100% recyklovaných post-spotřebitelských materiálů. Je vyroben z těsně seskupeného syntetického vlákna, které napodobuje prachové peří.

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.