Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

Nakupte a hrajte o 243 cen za 1.000.000 Kč! Losujeme každý týden.

Soutěže

Nákupem v eshopu 4camping a na Výstavě stanů se automaticky zařadíte do hry o skvělé ceny. Stačí, když budete mít trochu štěstí. Letošní novinkou je, že budeme losovat ještě více cen, a to každý týden až do 13.8.2017!

První losování proběhne v pondělí 5.6. a pak každé následující pondělí. Celkem v 11 kolech vylosujeme 243 výherců. Pokud nakoupíte hned na začátku června, bude váš soutěžní lístek až v 11 losováních. Vaši šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy.

Nakupte a hrajte o 243 cen za 1.000.000 Kč

Losujeme každý týden.

 

V pondělí 17.7. losujeme ze všech, kdo nakoupí od 10.7. do 16.7., výherce těchto cen:

(celkově můžete být až v 11 losováních)

  • Privátní let balónem pro 2 osoby, včetně ubytování v luxusním penzionu pro 2 osoby na 2 noci
  • Digitální komplakt OLYMPUS TG-870
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID
  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru
  • 2x Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer, na které se výherce naučí potřebné základy ovládání motorových lodí
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih
  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah
  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha
  • 9x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla

Výherci 2017: Seznam všech výherců z předchozích týdnů

 

 

 

ZÁJEZD NA MALEDIVY PRO 2 OSOBY

maledivy

Výherce čeká dovolená v nádherném tropickém ráji. Užijete si plavbu lodí mezi atoly a opuštěnými ostrovy, se šnorchlem se na různých lokalitách ponoříte mezi obrovské korály a hejna pestrobarevných ryb, zaplavete si se želvami, oddáte se koupání a odpočinku na běloskvoucích plážích, budete pozorovat delfíny a žraloky útesové, zažijete bubnování a zpěvy domorodců, přenocujete na lodi nebo na pláži pod hvězdami, ugrilujete si ryby, které si sami ulovíte a tím výčet dobrodružství rozhodně nekončí.

Cenu věnovala Cestovní kancelář Alvarez.

 

100x TÝDEN NEOMEZENÉHO CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR

ceske_drahy

Týden neomezeného cestování po celé ČR s „Jízdenkou na léto“, to je 100 týdenních neomezených jízdenek na vlaky Českých drah, které mezi vás rozdělíme. Vylosujeme celkem 100 výherců, každý dostane 1 jízdenku.

Cenu věnovaly České dráhy.

 

 

11x LETY BALÓNEM

lety_balonem

Kdo nesnil o letu v balónu nad krajinou? A komu se to již poštěstilo? My tento nezapomenutelný zážitek umožníme celkem 12 lidem. Těšit se můžete na:

- privátní let balónem pro 2 osoby vč. ubytování v luxusním penzionu pro 2 osoby na 2 noci
- let balónem v Alpách pro 1 osobu
- 9x let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v luxusním penzionu pro 1 osobu na 2 noci.

Cenu věnovala firma BALONY.EU.

 

14x PLAVBY NA LODI, V ČECHÁCH I HOLANSKU

plavba_lodi

Dovolená v Holandsku na lodi, to je týdenní podzimní plavba po kanálech, řekách a jezerech severu Holandska na lodi Harmony, ideální dovolená pro čtyřčlennou rodinu i zamilovaný pár. Sami si budete určovat směr i tempo plavby. Budete proplouvat malebným Leeuwardenem, živými městečky jako je Lemmer, ale i romantickými vesničkami, třeba Slotenem. Prozkoumáte přírodní rezervaci Prinsenhof, jezera Sneekermeer i nejkrásnější vnitrozemský ostrůvek Marchjepolle.

Další výherce získá 4-hodinový pronájem lodě Explorer pro až 11 osob a 12 z vás také čtyřhodinovou cvičnou plavbu v centru Prahy na lodi Explorer, na které se naučí potřebné základy ovládání motorových lodí.

Cenu věnovala firma Dutch Masters.

 

ZIMNÍ DOVOLENÁ V RAKOUSKU

dachstein

Představte si nádherné vápencové stěny zaledněného Dachsteinu, nesčetné vrcholy a horské jezera Schladmingských Taur, představte si ráj pro aktivní dovolenou i klidný odpočinek. V naši soutěži můžete vyhrát zimní pobyt právě do alpského regionu Schladming-Dachstein, a sice lyžovačku pro 2 osoby na 4 dny (3 noci) v luxusním hotelu s polopenzí.

Cenu věnovala firma KILPI.

 

 

HORSKÉ KOLO KELLYS GATE 50

horske_kolo

Úzké lesní cestičky i přehledné polní cesty. Divoké sjezdy i zdlouhavá stoupání. Nic pro vás už nebude problém! Sportovní horské kolo s moderní geometrií, která Vám umožní maximální požitek z jízdy. Dokonalá ovladatelnost a obratnost spolu s absolutní pevností a odolností. Perfektní převod energie z pedálů na zadní kolo a minimální ztráty energie. Vysoce kvalitní materiál rámu s nízkou hmotností. Kolo Kellys Gate 50 – to je kolo bez kompromisů s využitím nejmodernějších materiálů a konstrukcí.

Cenu věnovala firma Bike ranch.

 

STOVKY VSTUPENEK

festival

Letos vyhraje opravdu skoro každý. Připravili jsme si pro vás stovky vstupenek na koncerty, hudební festivaly, do divatel i kin. Výherce dostane vždy 2 lístky, aby si zážitek užil ve dvou. Těšit se můžete třeba na hudební festivaly Votvírák, Basinfirefest, Barvy léta, Air festival, Benátská, Paráda fest, Keltská noc, Rock for Churchill, Hiphop kemp, koncert kapely Kryštof na Strahově nebo vstupenky do multikin sítě Cinema City a na představení divadel Pod Palmovkou a Kalich.

Cenu věnovala firma FANonline a portál aaadeti.cz.

 

11x MOTOKOLOBĚŽKY NITRO SCOOTERS

kolobezka

Nejširší nabídku kvalitních skládacích benzínových i elektrických koloběžky na českém trhu dlouhodobě přináší firma Nitro Scooters. Z jejich široké nabídky budete moci v naší soutěži vyhrát dva modely elektrokoloběžek. Jeden z vás si odveze model Nitro scooters SCOUT 1100 s maximální rychlostí 32 km/hod. a dojezdem až 30 kilometrů a dále vás čeká deset modelů Nitro scooters SCOUT KID, který je určený dětem a dospívajícím.

Cenu věnovala firma Nitro scooters.

 

60x SKIPAS DO SKIAREÁLU ŠPINDLERŮV MLÝN

skipas_spindl

Špindlerův Mlýn je nejznámější horské středisko České republiky. Každému lyžaři zrychlí tep, když slyší Medvědín, Svatý Petr, Horní Mísečky, lanovka Medvědín, Labská ... Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí. A my vylosujeme celkem 30 výherců, kteří dostanou po 2 skipasech na zimu 2017/2018.

Cenu věnovala firma NORTHFINDER.

 

25x VOUCHER NA NÁKUP KNIH

jota

(Nejen) k dovolených kniha prostě patří, a tak vám jich nabalíme pořádný pytel. Máte rádi beletrii, historické romány, detektivky, biografie nebo populárně naučnou literaturu? Nebo se vám hodí cestopisy a turistické průvodce? To vše a mnohem více nabízí nakladatelství JOTA, které 25 výhercům věnujeme voucher na nákup svých knih v hodnotě 2.000 Kč. Naším horký tipem jsou knihy velkých legend Jířího Hanzelky a Miroslava Zikmunda, Miloslava Stingla nebo třeba Reinholda Messnera.

Cenu věnovalo Nakladatelství JOTA.

 

15x JAZYKOVÝ KURZ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

jazykovka

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem … v naší soutěži můžete vyhrát 15 semestrálních kurzů o intenzitě 1x2 hodiny týdně. Je libo angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština nebo italština? Spolu s léty prověřenou jazykovou školou s britskou akreditací, která se pyšní skvělým lektorským týmem, pomůžeme 15-ti z vás zvládnout cizí jazyk.

Cenu věnovala jazyková škola Glossa.

 

 

5x DIGITÁLNÍ KOMPAKT OLYMPUS TG-870

olympus

5 z vás se může těšit na parádní digitální kompakt Olympus TG-870. Jde o vodotěsný outdoorový fotoaparát, kterým lze fotit i v těch nejnáročnějších podmínkách bez obav z poškození povětrnostními vlivy nebo pádem. Přístroj je vybaven výklopným displejem pro snadné focení v každé situaci a díky Wi-Fi mùžete své fotografie snadno sdílet. Vaše zážitky zachytíte také na kvalitní Full HD video s možností zpomalených záběrů.

Cenu věnovala firma Megapixel.

 

DESÍTKY VSTUPŮ DO AQUAPARKU ČESTLICE

aqupark

Aquapark Čestlice je unikátní sportovně - relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Vodní svět o rozloze 9.150 m² je největším akvaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu (tobogány, skluzavky, spacebowl, divoká řeka), přes vyznavače mořského vlnobití, až po ty, co preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce. Nejmenší se mohou těšit na dětské vodní hriště, vrak pirátské lodi, brouzdaliště a skluzavky. Návštěvníkům je k dispozici také luxusní Spa - Wellness centrum, rozsáhlý saunový svět nebo moderní dvoupodlažní fitness centrum s kardiozónou a aerobními sály. 3 výherci se mohou těšit na elektronickou peněžku s kreditem 10.000, 5.000 a 3.000 Kč, dalších 10 výherců obdrží 2 vstupenky do vodního a saunového světa.

Cenu věnovala firma GMF Aquapark Prague.

 

NAFUKOVACÍ KÁNOE PALAVA

palava

Inovovaný model nafukovací kánoe PALAVA zaujme svým sportovnějším vzhledem a lepšími jízdními vlastnostmi, které získala zostřením přídě i zádě a prodloužením trupu. Tyto změny umožňují umístění většího množství bagáže nebo větší variabilitu instalace sedaček. Svou šířkou a vodorovným uchycením poskytují komfortní sezení, ale současně stehenní popruhy umožňují bezpečné zakleknutí při plavbě v peřejích. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW2, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer.

Cenu věnovala firma Gumotex.

 

Výherci 2017: Seznam všech výherců z předchozích týdnů

1. 6. 2017