Kompaktní výkonná čelovka Beal FF210 s využitím režimu krátkého i dlouhého dosvitu s nezávislým ovládáním pomocí dvou tlačítek.
Informace o produktu
Přes 30 let vyrábí francouzská firma Beal horolezec ká, pracovní a speciální lana pro záchranné s ložky i armádu. Díky nepřetržitému vývoji a testování ve spolupráci s předními svě tovými lezci patří Beal na první příčku ve světě. Na trhu lan je dlouhá léta firma Beal hnací silou určující směr, a to především díky inovacím, jako jsou např. Program System (= zesílení vazby opletu na koncích lana pro větší odolnost vůči opotřebení v místě, které je nejvíce namáháno při zachycení pádu), první skutečně univerzální lano Joker nebo elektronické čipování lan.
Čelovka Beal FF210 má diodový systém, který je vyvinut pro co nejekonomičtější provoz. FF210 umožňuje použítí klasického zdroje 3×AAA nebo 3,7V baterii, kterou je možno dobíjet přes micro USB. FF210 nabízí pro snadnější ovládání 2 tlačítka, která ovládají každou diodu zvlášť. Diody lze rozsvítit současně, nebo je lze pro úsporu využívat jednotlivě.
Hlavní přednosti čelovky FF210:
dobíjení přes micro USB nebo použití AAA baterií
součástí balení je baterie 3,7V a adaptér na AAA baterie
Čím vyšší kapacita, tím delší výdrž, ale také vyšší hmotnost. Pro dobití dnešního telefonu potřebujete cca 5500 mAh při započtení ztrát během nabíjení. Nezapomínejte, že s každým dalším cyklem kapacita klesá.
1800 mAh
Stupeň krytí před vnikem vody
Hodnoty od IPx0 (nejnižší odolnost) do IPx8 (nejvyšší odolnost). IP = International Protection (mezinárodní ochrana). Odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjádřen IP kódem. První číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více zde.
Zvažujete nákup chytrých hodinek, ale netušíte, jak na to? A nestačil by vám vlastně jen sporttester? Prozradíme vám, na co se při volbě zaměřit a jaký je rozdíl mezi hodinkami a sporttesterem.
Dny se nám povážlivě krátí a při ranním i popracovním bě hu se tak čím dál tím častěji budete nořit do tmy. Aby se vůbec dalo pomýšlet na běhání za šera nebo dokonce potmě, je třeba vybavit se čelovou svítilnou, takzvanou čelovkou.