Čelovka Fenix HL32R-T
- Uživatel:
- Začátečník / Pokročilý
- Světelný výkon:
- 800 lm
- Dosvit:
- 132 m
1 899 Kč
Váš nákupní košík je prázdný. Potřebujete poradit s výběrem? Nakoukněte do poradny nebo nám napište.
Explore 5 je lehká a plně vodotěsná čelovka od značky Silva kterou snadno nabijete přes USB-C kabel. Má světelný výkon 700 lm s dosvitem 115 metrů. Čelovka je vybavena technologií Intelligent Light® s rovnoměrným rozptylem světla. Krom volby čtyř intenzit bílého světla je k dispozici oranžové a červené orientační světlo. Čtyři diody indikují úroveň nabití a stav zamknutí tlačítka proti nechtěnému zapnutí čelovky, např. v batohu.
Díky napevno integrovanému dobíjecímu Li-Ion akumulátoru 7,5Wh, byla docílena voděodolnost IP68. Po 500 cyklech nabití/vybití klesne kapacita akumulátoru pouze o 30%. Čelovka má hrany potaženy gumovými částmi díky kterým se zvyšuje její mechanická odolnost.
Hodnoty od IPx0 (nejnižší odolnost) do IPx8 (nejvyšší odolnost). IP = International Protection (mezinárodní ochrana). Odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjádřen IP kódem. První číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více zde.
Značka Silva byla zrozena již v roce 1933. Pouhých 14 let poté, co se orientační běh stal závodním sportem, se spojují tři nadšení švédští šampioni, aby vylepšili své vybavení. Přichází s kompasem plněným tekutinou, která zajišťuje přesnější navigaci a jednodušší používání.