Primus Long Handle Spoon Alu
Dlouhá lžíce
- Materiál:
- Eloxovaný hliník
Informace o produktu
Lžíce s prodlouženou rukojetí Long Handle Spoon Alu od švédské značky Primus je perfektním pomocníkem při vaření na túrách nebo delších pobytech v přírodě.
Praktická prodloužená rukojeť a ergonomický tvar umožňuje snadné míchání jídla ve vařícím hrnci, aniž byste si opařili prsty. Snadno díky ní také vyjmete jídlo ze sáčků. Lžíce je vyrobena z jednoho kusu eloxovaného hliníku, který se vyznačuje nízkou hmotností, vysokou odolností a dlouhou životností. Výhodou je také snadná omyvatelnost. Lžíce je vhodná i do myčky nádobí.
Hlavní vlastnosti:
- lehká lžíce z tvrdě eloxovaného hliníku
- prodloužená rukojeť (17 cm) chrání prsty před horkou párou a usnadňuje vyjmutí jídla ze sáčků
- ergonomický tvar pro pohodlné stravování
- odolná, vhodná i do myčky nádobí
Parametry
- Značka
-
Primus
- Primus-Silva Sweden AB
- Mariehällsvägen 37 A, 16865 Bromma, Sweden
- https://primusequipment.com/
- Délka
- 17 cm
- Materiál
- Eloxovaný hliník
- Barva
- stříbrná
- Záruční doba
- 2 roky
- Kód produktu
- EAN
O výrobci
Primus je švédská společnost založená v roce 1892 J.V. Svensonem ve Stockholmu. Již od začátku svého působení je její hlavní činností výroba vařičů a všeho, co se vaření v přírodě týká. Primus je držitelem mnoha ocenění za své výrobky a také vlastní množství patentů. Firma dodává své zboží po celém světě a je využívána jak profesionály, tak amatérskými outdooristy.




























