Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Pravidla zpracování recenzí

Společnost ForCamping s.r.o., IČO: 24295825, se sídlem Veselská 699, Letňany, 199 00 Praha 9, zapsané v obchodním rejstříku, vedené u Městského soudu v Praze pod sp.zn. C 194007, kterou zastupuje Jaroslav Skalka, jednatel, pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.4camping.cz

Recenze, které zveřejňujeme, pocházejí výhradně od zákazníků, kteří si recenzované produkty na našem e-shopu skutečně zakoupili. Za tímto účelem naši zákazníci po nákupu na našem e-shopu mohou obdržet odkaz na hodnocení, který mohou použít k vložení recenze k zakoupeným produktům.

Jak mohu ohodnotit produkt?

E-maily s odkazem na vložení recenze produktů můžete dostávat těmito způsoby, na konci objednávky můžete zvolit tyto možnosti:

1. Při každé objednávce zboží z našeho e-shopu můžeme zaslat e-mail s možností napsat recenzi k produktu na našich webových stránkách. 

2. Pokud nevyjádříte nesouhlas se zasláním e-mailu s odkazem na vložení recenze prostřednictvím Heureka.cz. Nesouhlas můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.

Jak je zajištěno, že recenze produktů nejsou falešné?

Pouze zákazníci, kteří zakoupili produkty na https://www.4camping.cz, mohou zanechat hodnocení těchto produktů. To zajišťujeme prostřednictvím Heureka.cz, kterým je předána informace o zakoupeném produktu (objednávce) , Vaše jméno a příjmení a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávat hodnocení produktů pouze u skutečně zakoupeného zboží.

Jak určujeme, které recenze jsou nejdůležitější?

Abychom určili a upřednostnili nejvýznamnější recenze, analyzujeme všechny recenze na základě různých charakteristik, jako je počet hvězdiček, délka textu recenze, aktuálnost. Na přední místa v zobrazování recenzí upřednostňujeme recenze s vyplněným textem hodnocení zákazníků a recenze, naopak recenze jen s hvězdičkami jsou řazeny na spodních místech hodnocení všech zákazníků. Dále upřednostňujeme recenze zákazníků, které mají hodnocení alespoň čtyři hvězdičky a více.

Zveřejňujeme všechny recenze, ale vyhrazujeme si smazat recenze obsahující vulgární výrazy (tyto budou námi smazány).

Tato pravidla pro zobrazování recenzí jsou platná od 6. 1. 2023.