Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Aqua Marina

Expandující výrobce nafukovacích paddleboardů značky Aqua Marina v posledních letech prodal více než milion desek po celém světě. Jsou hrdí na to, že mohou nabídnout cenově dostupné a vysoce kvalitní výrobky pro vodní sporty, které jsou navrženy tak, aby splňovaly co nejširší uplatnění v dnešních nejoblíbenějších disciplínách vodních sportů.

Aqua Marina zastává strategii investic do vývoje a funkčního designu za dostupné ceny pro všechny. Pro rok 2019 představila Aqua Marina nový facelift pro oko SUPera a zaměřila se na kvalitu a čistotu provedení při výrobě a zvýšení tuhosti boardu k dosažení lepšího klouzání po vodní hladině. K většímu pohodlí pro chodidla SUPera je na palubě boardu použitý tzv. "honey grip", který je příjemný a neklouže.

Aqua Marina jsou prkna pro každého za velmi přátelskou cenu. Na výběr jsou jak boardy pro děti (Vibrant), tak allroundové boardy pro začátečníky a pro zábavu (Magma, Beast, Vapor, Fusion), touringová prkna na výlety (Hyper), fitness a jóga boardy (Dhyana) nebo nafukovací prkna určená pro aktivní sportovce na trénink nebo závody (Race).

Nalezené produkty: 4

Produkty

9 999  (28.2 %) 7 179 

Porovnat

12 500  (28.01 %) 8 999 

Porovnat

13 499  (26.3 %) 9 949 

Porovnat

1 299  (26.17 %) 959 

Porovnat