Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Aqua Marina

Expandující výrobce nafukovacích paddleboardů značky Aqua Marina v posledních letech prodal více než milion desek po celém světě. Jsou hrdí na to, že mohou nabídnout cenově dostupné a vysoce kvalitní výrobky pro vodní sporty, které jsou navrženy tak, aby splňovaly co nejširší uplatnění v dnešních nejoblíbenějších disciplínách vodních sportů.

Aqua Marina zastává strategii investic do vývoje a funkčního designu za dostupné ceny pro všechny. Pro rok 2019 představila Aqua Marina nový facelift pro oko SUPera a zaměřila se na kvalitu a čistotu provedení při výrobě a zvýšení tuhosti boardu k dosažení lepšího klouzání po vodní hladině. K většímu pohodlí pro chodidla SUPera je na palubě boardu použitý tzv. "honey grip", který je příjemný a neklouže.

Aqua Marina jsou prkna pro každého za velmi přátelskou cenu. Na výběr jsou jak boardy pro děti (Vibrant), tak allroundové boardy pro začátečníky a pro zábavu (Magma, Beast, Vapor, Fusion), touringová prkna na výlety (Hyper), fitness a jóga boardy (Dhyana) nebo nafukovací prkna určená pro aktivní sportovce na trénink nebo závody (Race).

Zobrazit více

Shop roku 2020
Nalezené produkty: 4

Nalezené produkty: 4

Produkty

Díky sklolaminátové žerdi je pádlo Solid pevnější v porovnání s alu žerdí při zachování odolnosti. Výhodou...
Nafukovací kajak Aqua Marina Betta 412 je vynikajícím mořským turistickým kajakem, který je zhotoven...
Třídílné pádlo pro nejmenší SUPery s nastavitelnou délkou od 130 do 165 centimetrů. Odolný list vydrží...
Třídílné pádlo Aqua Marina Sports s odolným listem vyztužený skelným vláknem zaručuje silný a spolehlivý...