Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Letní výprodej

Helly Hansen

Norská značka Helly Hansen je již od roku 1877 světovým lídrem v oblasti oblečení pro jachtaře či vášnivé lyžaře a profesionální horské vůdce. Především se ale zaměřuje na oblečení s širokým využitím, od nošení ve městě až po procházky do přírody, neboť představuje jedinečnou kombinaci optimální ochrany a pokrokového stylu a skandinávského designu.

Vedle bohaté tradice je značka také průkopníkem nových trendů. Jako první uvedla na světový trh nepromokavé tkaniny, jako první představila fleecové látky či unikátní technologii regulace teploty H2Flow.

 

Značka vznikla v roce 1877, kdy se norský kapitán Helly Hansen Juell a jeho manželka Maren Margarethe po mnoha letech strávených na moři rozhodli začít vyrábět nepromokavé hrubé plátno namočené ve lněném oleji ze kterého šili bundy, kalhoty a plachty. Ve 20. století pak značka Helly Hansen učinila několik revolučních objevů v oblasti vývoje produktů. 

Dnes je Helly Hansen jednou z nejpopulárnějších skandinávských značek, kterou využívají sportovci, profesionálové v různých oborech i milovníci volnočasových aktivit.

Zobrazit více

Křišťálová lupa - nominace