Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Prodloužená lhůta na výměnu

Klean Kanteen

Klean Kanteen® je rodinná firma s misí. Uvedli na trh první znovupoužitelnou lahev na vodu vyrobenou z nerezové oceli už v roce 2004, protože chtěli netoxickou alternativu k plastovým lahvím na jedno použití. 

Dnes jako certifikovaná B Corporation nejenže vytvářejí znovupoužitelné produkty nejvyšší kvality na této planetě, ale zároveň i tvrdě pracují na tom, aby přinášeli benefity lidem a místům, kde vyrábějí. Dělají vše, co je v jejich silách, aby svět ušetřili od zaplnění planety odpadem z věcí na jedno použití.

Klean Kanteen rodina zahrnuje každého ze zaměstnanců v centrále v Chico v Kalifornii, v továrnách v zámoří, i u dealerů po celém světě. Společně pracují na tom, aby inspirovali lidi ke změně světa v lepší a čistější místo.

Udržitelnost je u Kleanu klíčovým slovem. Od centrály v Chicu po festivaly a eventy, kterých se účastní, až po jejich způsoby dopravy nebo výrobní provozy v zámoří. Klean Kanteen produkty jsou vyráběny ručně v Číně v sociálně a enviromentálně zodpovědných továrnách, které musí splňovat vysoké standardy kvality (ISO 9001 & ISO/TS 16949), musí nabízet bezpečnou a fair práci, etické podnikání a v neposlední řadě i dodržovat enviromentální zodpovědnost (ISO 14001). 

Jsou členy 1% For The Planet a nepřímo tak rozdali více jak dva miliony dolarů enviromentálním organizacím zaměřeným na udržování a obnovu divočiny.

Zobrazit více

Prodloužená lhůta na výměnu