Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Yedoo

Česká značka Yedoo specializující se na výrobu a prodej dětských odrážedel a koloběžek pro děti i dospělé vám může nabídnout parádní prostředek k oživení všedního dne, urychlení nezbytných kratších transportů, víkendovému aktivnímu relaxu, zprostředkující příjemné hubnutí i spoustu dalších aktivit.

Jsme Češi. Máme rádi legraci, sportovní výstroj a všechno umíme spravit. Proto se u nás záliba v jízdě na koloběžce rozvinula jako nikde jinde na světě. Ligové koloběžkové závody se tu jezdí od 60. let. V Plzni a Karlových Varech se konalo první mistrovství Evropy i světa a založili jsme i mezinárodní koloběžkovou asociaci. Finové jsou možná větší závodníci a Holanďani mají lepší terén, ale skvělá parta lidí kolem koloběžek je český "vynález".

V Yedoo se koloběžkám věnují od roku 1998. Začínali koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly, a dnes když chce někdo jet na koloběžce vrcholný závod, dostane od Yedoo stroj, který mu ho pomůže vyhrát. Všechny produkty si sami navrhují a zároveň na nich jezdí. Na začátku to znamenalo zavřít se na několik hodin do garáže a svářet a řezat a svářet … S prototypem, který dokončili nad ránem, ještě ten den ujeli přes 500 kilometrů na čtyřiadvacetihodinovém závodu.

Šéf vývoje Kuba Bostl věnuje navrhování většinu svého pracovního i soukromého času a za každým modelem jsou stovky hodin příprav, přemýšlení a zjišťování potřeb mezi koloběžkáři. Až potom nastupují měsíce práce s počítačovými návrhy a testování prvních prototypů, dokud vše není maximálně jednoduché, odolné a nefunguje víceméně bez údržby. A pokud na to nestačí stávající postupy, musí zavést nové.

Jako první na světě například začali vyrábět dvanáctipalcové pneumatiky na tlak až do 5,5 baru. Navrhli kvalitnější náboje, pro odlehčení celkové hmotnosti rámu našli originální technologii protlačovaných hliníkových profilů. Jejich hlavní cíl je co nejlepší zážitek z jízdy – ať jde o závodníka nebo předškoláka. Proto Yedoo můžete potkat už téměř ve čtyřiceti zemích světa.

Řada dobrodruhů si na koloběžce Yedoo plní své sny. Tím hlavním je však stále zábava – pro rodiče a děti, teenagery i dospělé. Koloběžky jsou především společná radost. Ve městě, podél řeky, při venčení psa, cestou do školy ... Každý rok organizují desítky akcí, které pomáhají popularitě a rozvoji koloběžek. Všichni propagují to samé – že koloběžky jsou fantastická věc a že jízda na nich je opravdu zábava.

Co je na "koloběžkování" to nejkrásnější – koloběžky vytáhly na vzduch i řadu „kancelářských krys“, kteří po ovládnutí svého stroje začínají svou další jízdu vítězoslavným pokřikem: „Jedůůů!“

Nalezené produkty: 5

Produkty

Koloběžka

3 990  (15.06 %) 3 389 

Porovnat

7 990  (15.03 %) 6 789 

Porovnat

6 590  (15.04 %) 5 599 

Porovnat

4 990  (14.05 %) 4 289 

Porovnat

4 590  (14.4 %) 3 929 

Porovnat