Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimní výprodej

Příběh Adventure menu

Dodatečné informace k produktům

Adventure Menu přišlo s novým rozměrem v outdoorové stravě. Cílem je nabídnout kvalitní a plnohodnotné jídlo na cestách i v přírodě stejně jako doma bez složité přípravy a zbytečného nádobí. Plnohodnotné jídlo musí být vyrobené z poctivých surovin, mělo by mít dostatek živin a nesmí obsahovat žádnou chemii. Na tom si Adventure Menu zakládá. Samozřejmostí je i poctivá ruční příprava od základů až po konečný produkt bez použití polotovaru, to vše zaručuje skvělou a přirozenou chuť.

Adventure Menu se po uvaření sterilizuje oproti jiným výrobcům, kteří používají dehydrataci. Během sterilizace zůstane jídlo v tzv. tekutém stavu. Následná příprava je velmi jednoduchá a rychlá a konečný pokrm nabízí přirozenou chuť, vůni a vzhled společně s nutričními hodnotami a extrémní trvanlivostí až tři roky.

 

A to není vše. Toto kvalitní jídlo si jednoduše ohřejete bez použití ohně, vařiče nebo dokonce nádobí do 12 minut. Pro ohřátí stačí pouze ohřevná kapsle, Zipper-bag sloužící jako trouba a malé množství vody. Mezi vodou a hašeným vápnem, které se nachází v kapsli, vznikne exotermická reakce, která ohřeje vodu až na 100°C, tím se ohřeje také jídlo. Nemusíte se bát, jídlo snadno ohřeje v jakýkoliv podmínkách, při dešti a větru už za 12 minut. Zipper-bag lze použít opakovaně, ohřívací kapsli je ovšem potřeba pokaždé použít novou.

Celá příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Jídlo je zabaleno v bariérovém sáčku, takže se nemusíte bát, že by se do jídla dostala nějaká chemie během procesu ohřívání. Navíc ohřívací kapsle je 100% rozložitelná, takže ji kdekoliv v přírodě můžete zakopat.  Hotové jídlo obsahuje poctivé kusy masa i dalších surovin a má mnoho živin, které jsou potřeba pro plnohodnotné výkony při vašich outdoorových aktivitách.

Kolekce předstanů Outwell Superior Air Touring

Dodatečné informace k produktům

Kolekce Superior Air Touring od značky Outwell nabízí dostatečný výběr pro každého cestovatele. V kolekci se nachází celkem 4 předstany a 2 přístřešky. Stany jsou prostorné, vzdušné a velmi pohodlné. Předtvarované trubky spolehlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytují díky gotickému stylu plnohodnotnou výšku pro stání.

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection

Dodatečné informace k produktům

Kolekce stanů Outwell Encounter Collection pro rok 2020 představuje lehké a kompaktní stany, které jsou ideální volbou na víkendové stanování nebo na krátký odpočinek v přírodě. Skvěle technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál Outtex® 3000 Select vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím. V kolekci se nachází celkem 10 stanů, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladý pár, rodina nebo skupina přátel.

 

Prodloužená záruka Yate

Dodatečné informace k produktům