Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Záruka svítilen Ledlenser

Na výrobky Ledlenser se vztahuje záruka 2 roky, po zaregistrování produktu ji lze prodloužit  na 7 let. Níže naleznete možnosti, jakým způsobem záruku prodloužit a jak postupovat při uplatnění reklamace.

Značka Ledlenser poskytuje na své zboží (pouze svítilny) záruku v délce 2 let. Výjimku tvoří baterie, na které je poskytována záruka 6 měsíců. Záruka na příslušenství a doplňky (pouzdra, signální kužely atd.) je poskytována po dobu 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Záruka se vztahuje pouze na vady z výroby. U mechanického poškození je reklamace uznána pouze po odborném přezkumu servisního technika prodávajícího. Prodávající dodává pouze originální zboží. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

V případě, že chcete uplatnit 7 letou záruku, musíte mít záruční list a produkt registrovaný na webu www.ledlenser.cz. Kód se nachází na samolepce "100% ORIGINÁL" a je na každé svítilně Ledlenser určených k distribuci v České i Slovenské republice.

Produkt lze registrovat ZDE.

Máte produkt Ledlenser se záručním listem a chcete uplatnit 7 letou záruku?

K reklamaci je potřeba dodat daňový doklad, záruční list a reklamační list. Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady, kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní kontakt a email) a návrh na vyřízení reklamace.

Jak vybrat správnou velikost bot

Dodatečné informace k produktům

Jak na výběr správné velikosti obuvi vám v tomto článku poradí 4camping. 

Certifikace dle normy EN 13537

Dodatečné informace k produktům

Údržba a praktické rady Zulu

Dodatečné informace k produktům