Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Letní výprodej

Křížem krážem Českem

Blížící se léto je ideálním obdobím pro představení nového projektu, který podporujeme. Je totiž nabitý tipy (nejen) pro prázdninová putování Českem. 


Obsah

 

Představení

Michal a Růženka jsou dva blázni, kteří se rádi toulají přírodou, poznávají a objevují známá i zapadlá zákoutí nejen naší krásné země.

Michal je kameraman, který podniknuté cesty dokumentuje, aby se mohl o své zážitky podělit a inspirovat jimi ostatní. Ani Růženka není žádný cestovatelský nováček a dokáže být na cestách skvělým parťákem a vnímavým pozorovatelem. Navíc ji možnost jezdit na motorce přitahovala natolik, že si udělala řidičák a pořídila si vlastní motorku.

Tak mohl vzniknout pořad Křížem Krážem Českem, který společně vytvářejí.

 

 

      

 

Hrdý partner projektu Křížem krážem Českem

V rámci projektu PODPORUJEME VAŠE SNY pomáháme sportovcům, dobrodruhům a nadšencům plnit jejich sny. Podporujeme také kulturní, sportovní, turistické a cestovatelské akce, stejně jako společensky prospěšné iniciativy skupin i jednotlivců. Více na PODPORUJEME.

 

O projektu

V každém díle se podíváte na nové zajímavé místo. Budete se sehranou dvojicí poznávat historii našich památek, necháte se okouzlit úchvatnou přírodou a jejími výtvory, přespávat na neobyčejných místech a potkávat se s podobně naladěnými lidmi. Co je důležitější, dostanete dobré tipy kam vyrazit na výlet a zažít a vidět to vše na vlastní oči.

   

 

Křížem krážem Českem - 1. díl: Spaní na hradě Houska

Tajuplný - tak by mohl znít podtitul prvního dílu seriálu Křížem krážem Českem. Michal s Růženkou v něm totiž přespí na pověstmi opředeném hradu Houska a u České Lípy zavítají do Pekla.

>>> CHCI SE PODÍVAT <<<

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Křížem krážem Českem

Zdroje: archiv autora

Křížem krážem Českem: Cesta podél Labe

Křížem krážem Českem

Kaktusová stráň, písečný přesyp, národopisné muzeum i město Nymburk - to vše a možná i něco navíc viděli Michal s Růženkou na svém putování kolem řeky Labe.

Křížem krážem Českem: Od hradu Hazmburk až po Ústí nad Labem

Křížem krážem Českem

Dnes projedeme Křížem krážem okolí Ústí nad Labem. Michal s Růženkou nás vezmou k vodopádům, na zříceniny hradů, zámek i krásnou vyhlídku.

Křížem krážem Českem: Pohádkové putování Královédvorskem

Křížem krážem Českem

Michal s Růženkou tentokrát navštíví okolí Dvora Králové nad Labem, které má rozhodně co nabídnout. Čím jim učaruje hrad Pecka nebo pohádkové vodní dílo na řece Labi? Pojďte to s námi zjistit v jednom z nejpestřejších dílů Křížem krážem Českem.

Vybíráme pro vás

Jednoduché dámské triko Northfinder Simone s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl a kulatý výstřih...
Šátek Buff Filter Tube pro zakrytí úst a nosu zamezuje šíření viru, zajišťuje pohodlí a zároveň bezpečí...
Tento nový kousek se jistě brzy stane součástí Vašeho vybavení nejen na trekking v horách. Podprsenka...
Jednoduché, klasické pánské kraťasy Northfinder Lindon, nabízí vysoký komfort, nastavitelný široký pás,...
Pánské bavlněné tričko Dynafit Graphic Co M S/S Tee ze 100 % bavlny je stylové pro každodenní nošení.