Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu

SLEVY OD FIRMY COLEMAN A CAMPINGAZ

Novinky

Stánek Coleman si pro Vás, naše zákazníky, připravil spoustu zajímavých slev a akcí. Od lodí po velké zahradní grily. Nabídka je určitě zajímavá a věříme, že Vás zaujme.

Pro vaření a pobyt v přírodě máme v nabídce outdoorový jeden set vařiče s kartuší od firmy Coleman na šroubovací uzávěr za 551 Kč a druhý set vařiče s kartuší od firmy Campingaz na bajonetový uzávěr za 505 Kč. Oba dva vařiče se vymykají svojí spolehlivostí a výhřevností. Jeden litr vod uvaří Coleman F1 Spirit za 4 minuty a Campingaz Bleuet micro plus za 5 minut 15 sekund.

Pro milovníky vodních sportů, rybaření nebo jenom lenošení na vodní hladině jsou připraveny slevy 25% na veškeré lodě a čluny. Na čluny Caravelle a Fishunter lze připojit i elektrický motorek, který obstará veškerý pohon za Vás. Témeř všechny čluny od nás jsou použitelné jak pro jízdu po jezerech a mořeském pobřeží, tak pro sjíždění mírných řek. Navíc máme pro letošní rok v nabídce i nejnovější trend v pohybu na vodě, Paddleboard. Tento elegantní a atraktivní sport spočívá v jízdě na raftu s pádlem. Jen málo věcí se vyrovná pocitu, když se na svém paddleboardu projíždíte podvečerním pobřežím. Ke každé lodi od nás navíc obdržíte trénonkový kite(drak) zdarma.

Téměř každý také při své dovolené upotřebí lednice a chladící boxy, na které jsme slevu zvedli na krásných 20%. Máme v nabídce jak modely s výstupem do nabíjení auta, tak s výstupem přímo do sítě 220V. V nabídce máme také různé objemy lednic od 24 do 36 litrů. Věříme, že si každý najde lednici, která mu vyhovuje.

Pro majitele obytných vozů nebo chat v odlehlé divočině jsou slevy na přenosné záchody zvednuty na 30%. U našich mobilních záchodů pro Vás odpadají problémy s řešením zápachu a desinfekce jako u klasických suchých toalet. Navíc zde k záchodům máme i veškeré příslušenství včetně dobře rozpustného toaletního papíru určeného pro použití speciálně do mobilních toalet.

A to nejlepší na konec. Grilly na plyn, dřevěné uhlí a lávové kameny se slevou 25%. Všechn grilly od firma Campingaz se vyznačují snadnou manipulací, jednoduchým čištěním a vysokou výhřevností.
Například grilly na dřevěné uhlí se vyznačují technologií quick-start, kdy malý hořák na plynovou bombičku pomáhá rozžhavit dřevěné uhlí a odpadá Vám tím starost s podpalováním.
Lávové grilly se zase například vyznačují svým výkonem, kdy jsou schopny vytvořit chutnou kůrčičku uzavírající voňavé šťávy už během několika okamžiků. Zároveň lávové kameny absorbují odkapávající tuk, a tak nedochází k jeho nežádoucímu hoření a následnému pachu.

20. 7. 2013

Dny dopravy zdarma

Novinky

Od 10.10. do 17.10. je při nákupu nad 300 Kč doprava na veškerý sortiment zdarma! Akce platí při platbě předem pro dopravce Česká pošta, Geis a osobní odběry v Geis pointech.

Nominujte nás do souboje o Křišťálovou lupu

Novinky

V anketě Křišťálová Lupa jsme se loni díky Vaším hlasům probojovali mezi 11 nejoblíbenějších obchodů na českém internetu. Podaří se to i letos?

Lofoty-stopem s foťákem

Novinky

Jedno krásné léto jsme se s přítelem vydali na Lofoty. Jelikož je tam však opravdu draze, rozhodli jsme se, že budeme cestovat stopem.